Suzuki GS 500E (1992)

Vlastník Pertra
Vloženo 4.2.2008
Aktualizováno 14.10.2009

Válčíme spolu třetí sezonu a ještě si nestěžovala :o)

Tady bych se asi měla pochlubit,co všechno jsem s ní zvládla :o) Takže,první pád byl na letišti,když jsem se na ni učila jezdit.Přežila to bez jediného škrábance,protože jsem stála na místě a neudržela ji.Druhý bylsice vnic moc rychlosti,zato těch škrábanců bylo více a nějaká ta modřina by se taky našla. Nejvíce mě štve to poškrábanéplexi přilby,protože ten strom prostě nechtěl uhnout.A dobře mu tak,uschnul a už tam není.Mezitím jsem zvládla pár srazů a nejvíce jsem asi pyšná na to,že jsem na ni zvládla dovolenou na Slovensku, Vysoké Tatry, Dukelský průsmyk..už jen proto,že jsem jela sama holka a 4 chlapi na o dost silnějších mašinách než je moje babetka.Jsem s ní naprosto spokojená, ikdyž je to dost straší kousek,ještě mě na cestě nezklamala.Asi to letos bude chtít vyměnit řetězovku,baterka to snad ještě letos zvládne,uvidíme, co to udělá,až ji po zimě budu chtít nastartovat.Nemá žádné úpravy a myslím, že pro holku na začátek je to ideální mašinka.

Tak je na čase, to tady trošku poměnit, protože..stromům se už vyhýbám, baterka to přes zimu přežila a řetězovku už mám taky novou a dokonce mám už i něco málo letos najeto..asi 2500 km, no a co, že je to málo, pro mě je to dost :o)

bocusvfr
bocusvfr napsal 10.02.21 v 11:30 10b.

Varosek
Varosek napsal 22.11.14 v 17:28

Sluší vám to holky.Jasná desítka. 10b

babula
babula napsal 04.08.14 v 10:25 10b.

Paráda za 10b

LubošVsetečka
LubošVsetečka napsal 06.05.14 v 17:54

Ahoj,
jasných 10b překrááásná kombinace blahopřeji.

shumi-p
shumi-p napsal 18.11.13 v 14:53 10b.