Yamaha DT 80 (1994)

Vlastník Karl_von_Brux
Vloženo 2.2.2008
Aktualizováno 2.2.2008

První pořádnější motorka, kterou jsem sedlal - lehký endurko s výkonem 9kW a nízkými provozními náklady, do startu ideální.

Původně jsem chtěl silniční stopětadvacítku, ale byl jsem limitovanej penězma, takže jsem skončil u tohohle. Nutno dodat, že toho vůbec nelituju. Sice nebyla bůhví jak výkonná, ale zezačátku to byla příjemná změna oproti všem těm fichtlům a simsonům. Vzhledem k tomu, že jsem na tom seděl de facto denně, tak za velký plus považuju spotřebu, která se i při tom největšim prasení pohybovala kolem tří litrů, a taky zbylý provozní náklady, ty byly víc než přijatelný. Po tu dobu, co jsem DTčko měl, se neobjevila jediná závada a motorka bezchybně fungovala. Jednou jsem jí i docela tvrdě odložil na asfaltu, ale k mýmu velkýmu překvapení se povolilo jenom zrcátko, jinak bez poškození. Takže jako celek na mě tenhle stroj fakt udělal dojem. Strávil jsem s ní jednu sezónu, spoustu toho zažil a s minimální ztrátou jsem jí pak prodal. Pro začínající můžu vřele doporučit. Pokud teda neplánujou cestovat nebo závodit, ale spíš se jenom pohybovat po městě a sem tam i zajet do terénu.

fzr6
fzr6 napsal 03.08.10 v 10:41

moc pěkná!!!

Tomisu
Tomisu napsal 31.07.09 v 15:28

měls pěknou yamahu, taky mam dt 80 a nemam snim zadne problemi ,jinak co mas tetka za moto ?