Triumph Tiger 955i (2002)

Vlastník Pegos
Vloženo 26.12.2007
Aktualizováno 11.12.2011

tak ted mám toto a přes zimu bude mírná úprava jako dekl pod motor přední 21ka kolo asi i jiný výfuk.Tak jsem přidal foto s 21 kolem.

Tak jsem přihodil fotky deklu je to zatím provizorní řešení v zimě přijdou předělat svody a nastane konečná fáze.Tak jsem to v pátek dovezl jsou jiné svody dáné podél motoru čímž se světlost zvedla asi o 7 cm oproti původním které vedli pod motorem a rovnou jsem nechal udělat novej výfuk Tenax s vyjímatelnou tlumivkou.Ted přijdou ještě přední vidle WP které jsou již připravené v garáži jen je namontovat.Poté budu muset znova napasovat dekl pod motor a možná přijde uplně novej místo stávajícího z Afriky.

radek89
radek89 napsal 29.12.11 v 09:25

Hofner
Hofner napsal 11.02.10 v 21:59

NA kolik tě přišlo kolo 21 a svody? Nebodu mít nový svody vliv na výkon a spotřebu? A poslední otázka- to jsou svody vedený tak debilně, že si novejma získal 7 cm? Co jsem se díval na fotky, přijde mi, že už v sérii je olejová vana níž než vejfuk...Pisneš mi kdyžtak do vzkazů? Sotva si po čase budu pamatovat, že jsem sem psal. Dík.

Petr_TA
Petr_TA napsal 16.05.09 v 22:17

Pěkná motka
Koukám že v terénu se taky neztratí

Bartcz
Bartcz napsal 17.10.08 v 11:35

Ten deklik je moc peknej
Teren sice moc nevyhledavam, ale na cestach se muze prihodit cokoli.

Pegos
Pegos napsal 12.02.08 v 20:15

Přijde tam dekl z afriky už jsem ho sehnal když to bude potřeba poupravím a hotovo.Už se vyplétá 21 kolo repasuji vidle všechno zkompletuji a hurá do terénu.