Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník Akai
Vloženo 17.11.2007
Aktualizováno 29.4.2010

Mám ji teprve chvíli, takže zatím jen jedna projížďka, ale první pocit - bomba

Je super, hodňoučká kočička, která umí pěkně vystrčit drápky. Prostě taková moje Mája.

Na místě mi připadá trošku těžkopádná, no jo 210 kg je znát, ale jakmile se rozjede, tíha mizí a pod sebou mám lehounký strojek který hodně odpouští. Jen mi připadá že do zatáček ji musím trošku pobídnout. Ale zase pak drží jak slepej kůň z kopce. Motor je zlatíčko, od 3000 plunule táhne, jen kolem 6000 má trošku třesavku. Ale v 6500 už se zase uklidní a s rykem se udatně vrhá kupředu. Spotřeba . kolem 4,5 - 5,5, takže skvělá. Jo a podvozek je fajn i na motokrosevé dráze zvané D1. Skvělý je i prostor pod sedlem, kam narvu všechno co nepotřebuju tak často (lékárnu, zámek na kotouč, nářadí, krabičku s žárovkama, gumcuky a síťku na náhradní helmu.) Na ostatní krámy mám tankvak. Sedátko je fajn, zadek je jak v bavlnce, ale co se týká posezu, ještě pořád si hledám optimální polohu, při delší jízdě se občas musím narovnat a procvičit, ale je to spíš asi nezvyk. Celkový resultát - šel bych do ní znovu.

Doplněni - 23.6.2008 : Po instalaci nových pneumatik Dunlop Roadsmart se výrazně zlepšilo ovládání, do zatáček skáče najednou tak nějak sama, sedí jak přibitá a je radost ji ovládat. Takže nepodceňujme pneumatiky.

Petas77
Petas77 napsal 10.05.10 v 22:49

moc pěkná rozhodně za 10 a přeju co mnoho šťastných km

Fazer-MEN
Fazer-MEN napsal 23.02.10 v 17:46

Pěkná mašinka, je to hold mladší bratříček..hodně zdaru přeju

AdamVS
AdamVS napsal 20.01.10 v 15:32

moc pěkná mašina třeba se v Brně příští sezonu sejdeme, asi si tam vezmu mašinu. Tak přeji krátkou zimu

yery
yery napsal 27.09.09 v 14:19