Yuki TR 125 (2007)

Vlastník Ghoust
Vloženo 28.11.2007
Aktualizováno 30.12.2008

clen rodiny od 28.11.2007-1.4.2008 Takový malý endurko na zimni ježdeni do prace a zpět domů.

Cesty: Mněl jsem ji na jezdeni v zimne do prace a z prace... nejak jsem se do prace dostat musel i v zimě a přece si nekoupim plechovku.. Ted uz ji nemam, prodal jsem ji A zustala mi zas (jen) Sl. Norissova. Mneli jsme spolu za sebou neco pres 5000km a bez zavad. Jedinou Zavadu zpusobil pejsek co mi v obci cca pri 70km/h skocil primo pred predni kolo. Pro začátečnky je to levná motorka na získání nejakých zakladnich zkušenosti. Lehoučká, motorka se kterou se v pohode projede po menším terénu, i po klikatej silinckach. Pneumatiky Kendo mne prekvapili kdyz v zimne drzeli na asfaltu tak, že když jsem jel se spolujezdcem tak jsem drhnul stojankem o zem.

Co se týče udržbi, tak je velice vhodné po každé jízdě dotahovat šroubky (Blikače, zrcátka...). Při jizde v terenu se lehce povolí a muže se stát, že blikac proste upadne. Mně upadl přmo na rozpálený výfuk, takže se hned roztavil.

Výkon tomuhle biku chybí, ale není to žadný zavodák tak tech par koniku na to posouvani stačí. Kdo nechce skůtr, tomu TRko doporučuju.

maras
maras napsal 28.11.07 v 18:19

satan na motorce do prace i v zime