Suzuki VS 750 Intruder (1985)

Vlastník Boža
Vloženo 19.10.2007
Aktualizováno 28.12.2011

Klasický chopper, krásně červený. Výbava : Kožené kabely, rolka, držáky na pití, přepákování, oranžová světýlka na předních vidlích, třásně na páčkách. Motor 750 dvouválec do V, 39 kW. S těžkým srdcem prodaná, změna je život, a tak jedeme dál.

Dostatečně silný zátah i v malých otáčkách, ideální rychlost 70 - 90 km/h, jel jsem i 150, ale není to ono, trpí motor a odpor vzduchu je také velký. Posed je nízký, což je skvělé ale pérování je dost tvrdé. Pozor na jízdu v kolejích po kamiónech, čím širší pneu, tím to víc rozhodí motorku, toto je problém nejen můj. Nějak se mi dostal vzduch do kapaliny ovládající spojku, stačí naklonit motorku tak, aby nádobka na řídítku byla opravdu v nejvyšším bodě, pak stačí mačkat páčku spojky a vzduch vyjde do nádobky. Občas mi proklouzne spojka, když prudce přidám plyn na vyšší rychlostní stupeň. Jezdím-li normálně, tak nic, je to dobré. Celkový dojem je dobrý, jsem spokojený.

MARTINKA2002
MARTINKA2002 napsal 26.03.18 v 19:10 10b.

Krásná motorka. I dobře barevně sladěná, hodně obdivuji tyto motorky.Přeji hodně najetých kilometrů

Tea108
Tea108 napsal 03.01.16 v 10:28 10b.

To je dělo, kde jsi byl nejdál?

dobrman001
dobrman001 napsal 17.06.15 v 17:22 10b.

Moc pěkná sůza