Suzuki RF 900 (1996)

Vlastník BobRF
Vloženo 9.10.2007
Aktualizováno 9.10.2008

Moje Suzinka vlastnil jsem ji dva a pul roku a byla to baječna motorka nej sportovněcestovní moto od suzuki!

Cesty: Cestovaní po republice sraz Rožnov jinak cestuji nejradeji sam nebo z kamošema co mají cit a né jet pořád střelbu.Tak dnes jsem ji prodal byla važně moc dobra a sloužila na 200 procent bylo mi smutno vidět jí 10.4.2008 odjíždět na vozíku no šla do dobrych rukou pevně věřím že bude sloužit bez problému.

Bart1101
Bart1101 napsal 06.10.13 v 12:35 10b.

nejlepší

SPIJKER
SPIJKER napsal 09.05.11 v 10:33

pamatuju doby...kdy velky erefo byl vrchol technickeho a designoveho blaha..

mates.tl
mates.tl napsal 13.11.07 v 20:23

Čau nedavno simi pochvalil motku i klin diky moc to člověka potěši.tvoje taky vypada super,ktym rukam a zapěsti maš pravdu. pred suzinou sem mel motku s klasickyma riditkama a poho ,u suziny sem trpel ,neš dote doby neš semsi koupil vyhrivane rukojete,sou v podstate odost hrupši neš klasicke rukojetě ale duležite je uš mě neboli zapěsti tolik(muj dojem)tak zatim a at se daři

changes1
changes1 napsal 10.10.07 v 18:14

Měl jsem dvě sezony úplně stejnou RF ve stejných barvách v perfektním stavu ale!!! kupoval jsem ji v zimě a pořádně jsem ji neprojel (byly 2 st. nad nulou) a na jaře jsem k mému překvapení zjistil taky vypadávající dvojku. Je to jen a jen důsledek řazení bez spojky pod plynem (pravděpodobně při jízdě po zadním). Vyřešila to koupě dvojkového převodového kola - 4000.- + práce 4000.- sranda . Jinak naprostá spokojenost. Na váhu si zvykneš a SÍLU má! Kvalitní moto Jednou mi spadla ze stojanu a nic moc se nezničilo dobrá volba!

SLUGI
SLUGI napsal 09.10.07 v 20:33