Honda CR 500 (1992)

Vlastník MikaTTR
Vloženo 1.10.2007
Aktualizováno 8.6.2009

Hondička CR 500, rok tak 1990-92 složená z různých dílů. Hůř chytá, ale jak chytne jede jak splašená kráva. Zadní plasty vlastní výroba, plastové kryty rámu, výfuk na zakázku hliníkovej , duralové víčko na zapalku

Když sem ji přivezl, měla zapečený kroužky, startpáku z roxoru a nevyvařenou, takže byla po chvilce nakopávání ohlá. Po oživení motoru, kterému se chytat zrovna moc nechce, začla klouzat spojka - plechy nebyly ocelový ale hliníkový tak to byla první větší investice, další byly klapky, páč ty byly snad ještě origoš z továrny Závodní svíčka ngk B-něco přežila jen deset minut jízdy a tak budu s čistým svědomím dělat reklamu Brisku, který fakt drží. Sem s touhle mašinkou spokojenej páč je to držák s hovadskou sílou a dlouho jsem ji chtěl.

herbelife
herbelife napsal 19.02.12 v 15:50

respekt před takym strojem. DRAVEC sem měl tu čest si sněčím takovym potykat.. pěkna.

roberto.cz
roberto.cz napsal 03.06.09 v 14:58

moooc pekna.. a ajk o ni enco vim.. hlavne vykona bestie... jeste jsme nikoho nevidel kdo by jel na plnej knedlik

Roťáček
Roťáček napsal 04.12.07 v 09:14

jo a ještě máme možnost zadarmo aloxování(nevim jak se to píše... ) kovových dílů atd. já si nechám udělat brejle a zadní stupačky...na modro....

Roťáček
Roťáček napsal 04.12.07 v 09:12

zdár chlape!!!! jak to jde?? vymysleli jsme skvělou dovolenou na příští zimu.... vyrazíme s našima mazlama s Ediiem do Itálie na písečný tratě....bude to nářez jestli pojede celej ECCY....

MikaTTR
MikaTTR napsal 09.10.07 v 13:02

Fik to je jasnačka že pořídíš, TTR ko je mrcha oproti týhle bestii, sice žere ale parádně jede.až bude komplet hotová,pojede ještě líp