renocar_unor

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Pavel-Šácha
Pavel-Šácha napsal 23.09.08 v 21:37

a jaká je spokojenost s plexi? já to mám jako komfort, nefouká tolik vítr a není za ním tak chladno.

napsal 30.09.07 v 22:24

Možná se někdo hůř orientuje, ale nahoře na liště je tlačítko s nápisem BAZAR ....

napsal 24.09.07 v 22:19

Prodám!! Kentoya zoom50 4t race, r.2006, super jízdní vlastnosti, bez problémů, najeto 4500km, nový olej Castrol Magnetic, nová svíčka, seštelovaný karburátor a volnoběh to drží super i za studena, pneu 95%, cena 17000Kč možná dohoda, foto pošlu, veškeré jiné informace na <br />
e-mail (MichalBraun@seznam.cz)

Rindi
Rindi napsal 22.08.07 v 18:32

Při montáži plexištítu se zrcátka musela našroubovat do jeho držáku, čímž se vysunula trochu do stran (asi o 1,5 cm na každou stranu). Tím pádem je dozadu líp vidět a vyhovují mi i ta originální zrcátka.

suchosp
suchosp napsal 21.08.07 v 22:32

Ahoj ty zrcatka ti vyhovuji me totiz nevihovovala a mohu doporucit aby sis koupil jina ja sem si koupil zhruba za 350 jedno ale spokojenost velika jestli chces doporučim. suchosp tam to najdes

Pavel-Šácha
Pavel-Šácha napsal 21.08.07 v 07:22

Tak po dlouhé době koukám, že co nákup Agility to spokojenost - v začátku jsem zvažoval stejně a vybíral dost dlouho a když vidím, že i ostatní mají stejně pozitivní zkušenosti, mám pocit, že v životě to bylo zase jedno správný rozhodnutí Teď jsem přešel na stejný stroj s objemem 125ccm - jede to jinak a kvality padesátky to má pořád.