Honda XRV 650 Africa Twin (1990)

Vlastník fanty-pepik96RR
Vloženo 17.1.2004
Aktualizováno 1.2.2015

viz.zkušenosti s motorkou Výstižně popište svoji motorku jednou, dvěma větami. Výstižně popište svoji motorku jednou, dvěma větami. Výstižně popište svoji motorku jednou, dvěma větami.Výstižně popište svoji motorku jednou, dvěma větami.

První dojmy - vysoky posez, spatné brzdy, vynikajici zvuk motoru, spatné světla, foukalo na ni, nežrala 5,5 ale 9 už nevím co napsat motorka mi byla ukradena v roce 2009 a nechteji ji aktualizovat, chtel jsem jen nahrat foto co jsem nasel v compu

Zkuenosti: Minulí rok jsem ji koupil těsně před vánocemi a tak jsem s ní neměl vůbec žádné zkušenosti. Řídil jsem se pouze instinktem a zkušenostmi druhých,pěli samou chválu a já jsi řekl, proč to taky nezkusit.Ostatně se mi už líbila od doby kdy tady v Havířově roku 94 byl celosvětoví sraz motorkářů.Byla to láska na první pohled

Než jsem ovšem na ni usedl tak uteklo spousty vody,cca devět let.Důvod,z výplaty 6500-7500kč a po odložení asi 500-1000kč se na motorku s cennou kolem 100 000kč špatně šetří. Ovšem pak přišla spása v podobě skvělé práce a během půl roku u byla doma.

Pořádně jsi nevzpomínám kdy jsem se jel poprvé projed, ale bylo to hned jak roztál sníh.

Moje zkušenost: Startování v pohodě,za každého počasí na první drc ovem nesměla stát déle jak měsíc z důvodu vyprchání benzínu z karbců.. Sitič ten mi dával občas záhul,nešel mi občas zaaretovat,nakonec se přišlo na to co s tím je a už je to v pohodě. Všechny táhla v pořádku ,nezadrhávala se. Spojka byla krapet měkčí,ale to jsem zjistil a po namontování motoru ze 750. Rychlosti a neutrál chtěli cvik. Osvětlení,moje jawka to uměla lépe,ale jen do doby než se vyměnili žárovky za silnější. Brzdy,to co je v zadu bych dal do předu a naopak,zadek brzdí jak čert,nejednou se mi to stalo málem osudné. Předek skoro vůbec, probrzdil jsem na červenou křižovatku, štěstí že tam v tu chvíli nic nejelo. Vidlice se příliš nepotápí a to je dobře.Zadek mi dvakrát ustřelil, příčina byla,že jsem se nechal zlákat rychlejší jízdou a zapomněl jsem že nesedím na sportu. Sedlo je pohodlné, ale prosedává se, jel jsem v na něm v kuse 700km, nebyla znát ádná bolest ani páteře a ani zadku jen únava a hlad mi toto krásné svezení překazili. Nádr pojme 24litrů co ocení cestovně zaloení jedinci, spotřeba 5,5-7,00L/100km, podle stylu jízdy. Já nejezdím rychle, ale svině take tak 6L. Budíky jsou dobře čitelné za kadého počasí. Krouák tohodle motocyklu je úchvatný, protoe od 60km/h nahoru zařadím pětku a u se o nic nestarám jen o krásnou krajinu a plyn.

Ovem abych jen nechválil:stala se mi nepříjemná věc při 8500km ve 120km/h se mi kousl motor na klice a ne ho opravovat tak jsem ho poslal do sběru a v nejlepím čase sezony jsem osm týdnů sháněl druhý. Sehnal se za dvacet ze 750 a to je úplně o něčem jiném. Teď je u motorka zase pěkně v teple u mě doma tentokrát v kuchyni místo obýváku v 11.patře. Tentokrát to mám vyfocené take kdy to někdo bude chtít vidět polu mu to na email.Jinak mám letos najeto 10 000km.Přítí sezonu to bude minimálně 12tis,ale u na jiném stroji, protoe se nemohu najít a tak zkusím sporta GSX-R 750 99.Moná e se zpátky vrátím k enduru, ale to ukáže až čas.
čas ukázal,12.6.09 mi nějaká svině vykradla garáž a odnesla si mimo afky ještě čtyřkolku a minibike, doufám že se na ni zabil a všechny hovada co kupujou motky bez řádné dokumentace bych zabil, protože jen kvůli nim se děje to co se stalo mě. nabídka = poptávka

Cesty: jen xing fu na jawičce a letos 04 Hlučín,byla kosa a stejně to stálo za hov.o a pak Březůvky u Zlína to bylo jetě horí takže příští rok nevím kam

Dalí info: u mám,ale teď chci GSX-R 750 srad 99

Svoboďák
Svoboďák napsal 15.05.16 v 17:39 7b.

GSXR neukážeš tak aspoň k Africe

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 08:13 10b.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 11.10.15 v 14:11 10b.

Na cestování určitě supeRR Přeji spoustu šťastných a pohodových kilometrů!

Síma6797
Síma6797 napsal 01.09.12 v 14:03

Krásná barevná kombinace.10b. Přeji mnoho šťastných km,ať už na jakémkoliv stroji!

kawahamouz
kawahamouz napsal 24.01.10 v 18:27

Pěkná recenze.Jen by mne zajímalo od koho si mněl ty ten motor sté 750,aby to také nebyla čórka?Mnoho šťastných kyláků ti přeji: