renocar_unor

Honda CBF 1000 (2007)

Vlastník ARCTIA
Vloženo 27.7.2007
Aktualizováno 5.3.2010

Ahoj, tak jak jsem slíbil přikládám fotky. Perfektně sedí na silnici a to i na okrskoidních , dobře ovladatelná, super brzdy, mám verzi s ABS, které perfektně spíná když je potřeba.

Zkušenosti: Na litry jsem přestoupil z endur. Začínal jsem na mustang, jawa cross 90, jawa 350, otestoval jsem enduro BMW 650, zmrzlinu suzuki 1200, Hornet, R1 ...

takže PO prvních 32 000 KM super. Zatím maximálně splňuje vše co jsem od ní čekal. Někde jsem četl, že je nudná, zatím mi tak ale opravdu nepřipadá

PS: je pravda, že duál nedovolí gumovat zadní kolo a ABS to zase stavět na přední, ale na zadní jde a ještě člověku vydrží dýl gumy a nerozbije si hubu

PS2: no po dvou letech by to sneslo pár koníků navíc a pár kilo dolu

Cesty: Srazy a vyjížďky s klubem Q6, Lužany, Kutná Hora, Chlumec, Kolín, Poděbrady ... www.q6.cz

Další info: Má opravdu krásný a dlouhý zátah od spodních otáček až do maxima. Takže spokojenost.

Přidal jsem tam ten předražený, ale krásný blatníček od hondy v barvě moto, padáky, zásuvku a Titan laďáky Leo Vince .

Dnes 27.7.2008 jsem přidal nové fotky

PS: dnes jsem upravil dojezd těch původních 330km to by bylo s opravdu lehkou rukou na plynu a to po skoro třech letech jezdění na tomto super stroji už nehrozí.

Dnes : 3.3.2010 jsem ji se slzou v oku prodal

vždy budu tento stroj chválit - ideálni volba na vstup do světa velkých motorek.
Najeto za 2 a půl roku 32.200 km bez problémů

ARCTIA
ARCTIA napsal 05.03.10 v 10:37

Máš naprostou pravdu, taky to mám trochu z ruky a musím jen chválit, co slíbili platilo a tak jsem včera již mohl dovézt novou mášu a CBF vzali protihodnotou.

PS: ta moje co je tam k prodeji je v naprosto 100% stavu, tak kdybys o někom věděl bude mít kliku

MiraCBF
MiraCBF napsal 05.03.10 v 07:06

Vidím,že skoro všecky cesty vedou do Kosmonos,hned jsem tvoji CBF poznal v jejich bazaru mám tam snimi jen dobré zkušenosti,a jezdím jenom tam i když to mám trošku z ruky.Přeji hodně pěkných km na new stroji.Pozdravuj p.Kvítka bude vědět...

istonbike
istonbike napsal 11.02.10 v 11:44

Neblázni VFR1200 to CeBéeFko je podstatně hezčí

ARCTIA
ARCTIA napsal 26.11.09 v 12:01

Zdar všem a díky za bodíky

pro KOKY : jsem rád, že se vyjížďka líbila, jezdíme takhle už asi 3 roky a rádi uvidíme i nové tváře. Jsme klub Q6 ( www.q6.cz ) a pravidelné vyjížďky pořádáme cca 5-6 x do roka. Může přijet každý. Jinak se jezdí obvykle( pokud to počasí dovolí ) každou sobotu a neděli ze základny Q6 ( více na klubovém fóru )

Adry
Adry napsal 06.11.09 v 11:56