renocar_unor

Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník Paja_77
Vloženo 11.7.2007
Aktualizováno 18.1.2010

Super motka; jediná výtka patří poměrně hlučnému řazení, zejména v nízkých otáčkách mezi 1-2

Zkušenosti: Suzuki Bandit GSF600 N

Cesty: spíš jen víkendové ježdění

Cestopis: 2007:Moto GP Brno 2007 - skvělá atmosféra, fantastickej závod 125 ccm, ostatní kategorie už byly trochu nuda. Jinak Fazer šlapal celou cestu opět skvěle - nejhorší bylo prokličkovat mezi lidma z parkoviště T1 na na hlavní silnici. No ale Fazer neutrpěl žádnou újmu, ikdyž občas jsem měl strach o zrcátka. Ještě, že jezdím do východních Čech, takže Svitavy - HK,. na dálnicích to byl prý totiž masakr. Já cestou potkal jen pár motorkářů, bohužel jednoho vysypanýho v příkopu před Holicema. Snad to nebylo vážné, ale kolona tam byla slušná. Už teď se těším na wsbk a moto GP 2008.wsbk 2007: První delší vyjížďka 420km na MS SBK do Brna. Jela parádně, konečně jsme měl možnost ji trochu prověřit na kousku dálnice u Brna. Věřte nevěřte na 3/4 plynu a pětku jsem tam měl tachometrových 220 km/h. Ona ta mrška snad opravdu pojede 240 km/h (samozřejmě tachometrových). Jinak fakt skvělé brzdy a výborná ochrana proti větru.

luk92
luk92 napsal 26.02.13 v 23:31 9b.

krása... přeci jen ale jsem na ty naháče

Pat13
Pat13 napsal 10.01.12 v 09:05

Moc krásně, vypadá super jasných 10b

BorisVTR
BorisVTR napsal 01.11.10 v 11:44

Moc pekny Fazerik.Preju pohodu na cestach a davam 10 bodu

istonbike
istonbike napsal 19.01.10 v 10:27

Super Fejzerek jeho očička a pohled na záď mě vždycky dostane za 10b krátkou zimu a super zážitky v sezóně 2010

CHARLIE69
CHARLIE69 napsal 24.08.09 v 20:06

Chtěl jsem stříbrnou a taky jsem nevydržel a vzal za vděk modrou,ale nelituji, image je na nic ,ať slouží ve zdraví.Dávám 10 jelikož je to stejná krevní skupina.