Aprilia RSV 1000 (2006)

Vlastník hellax
Vloženo 12.6.2007
Aktualizováno 4.3.2012

takže už to není žadná newka.z kočandy se stává race dračice.

Zkušenosti: zatim jen dobre.těch 142hp jen tězko využiji,teda aspoň zatim.ale ty Nm si vychutnavam jak to jen jde.strašili mě se spotřebou ani to neni tak hrozne cca.6až.pro rok 08 sem pridal tlumič řízení,ktery je opravdu potřeba.snad se mi podaři do roku 09 našetřit na vysněne akrapoviče14,2,2009 tak akrapy jsu už doma taky přibyla větčí rozeta o 2 zuby menší úpravička airboxu a hlavně laminátky pro vylety na okruh.ještěnejsou v laku ale jak to dodělám tak to bude pecka.5.5.2009 tak už je hotovo

Cesty: srazy mě moc neberou,ale lokality jako makov, harmanec a skřitek tam je můj ráj.navic už se memůzu dočkat až ji testnu v brně.

Další info: je to má 3 motorka po 350dině a hondě vfr800fi.

hellax
hellax napsal 28.11.11 v 22:32

No už mam par vecicek nakoupeno a taky par napadu jak z toho udelat jeste vetci raketu po vanocich to tady aktualizuji.zatim mam hotovo zkraceni drahy plynu,jelikoz jsem linej .retezovka 16 - 44 coz by melo trochu vynahradit nedostatek koni .pristi sezona bude asi Jen okruhova.

Milunie
Milunie napsal 12.05.11 v 09:34

Krásná Mille Akrapy super. A pěkně si jí vodíš. Kolínko bez vysednutí, paráda

Puskin
Puskin napsal 09.05.11 v 09:27

mam jasny cil na letosni sezonu musim se dostat na tvuj cas

Čouda.
Čouda. napsal 08.05.11 v 13:13

Mám uplne tu samou,je to skvělá motorka a tahle je první co vidim ve stejných barvach,super.

Ditta
Ditta napsal 22.05.10 v 22:53