ČZ 380/514 (1974)

Vlastník snowman63
Vloženo 23.5.2007
Aktualizováno 3.9.2007

Tak tuto je můj brouček. Neni přímo moje je mího strejdy. Ten si teď koupil yamahu yz 250 a ČZ chudinka stála v garáži. Pak miji svěřil.Tak se oni starám a trenuji na ní. Jeto supr stroj lítá jako kráva. Má upravenej válec a do válce jsou vsazeny klapky.

Zkušenosti: Zatim nicmoc jezdim nani teprve 3 měsíce :)Občas se svezu na yz 250 ale toje šílená síla ale je hrozně pohodlná když se jede s citem tak to jde :) Prostě Zetka je Zetka :D:D:D Předělával jsem žadičku měl jsem už vyviklanej čepík ale už jeto vpoho. Nahovno se nani řadilo ale těď jeto zase paráda. Ale mam problémek furt mi u spojky teče olej simerinky jsou good měnil jsem gumičku u spojky ale teče furt a to mi sere :(:(:(

Cesty: Máme svuj soukromej spolek hobby motocross takže jezdíme trenovat do stříbra do chlumčan tam máme svoji trať. No jinak jezdim na poli tam si dělame druhou trat. :)STŘÍBRO,HŘÍŠE,HRADIŠTĚ,

Další info: Máme svuj soukromej spolek hobby motocross takže jezdíme trenovat do stříbra do chlumčan tam máme svoji trať. No jinak jezdim na poli tam si dělame druhou trat.

scott67
scott67 napsal 10.03.19 v 18:32 8b.

Vypadá to spíš jako bočák (výfuk bokem) typ 981. Ale ať tak, nebo tak, je to mazec !

TomeKX2
TomeKX2 napsal 16.10.09 v 22:23

EssosSK > hodně neni to motorka do krize

EssoSk
EssoSk napsal 17.11.08 v 14:53

Zdravim mam taku otazku :) kolko to zere ?

V1Ruse
V1Ruse napsal 11.09.07 v 20:25

super !! hele ten volej určitě teče z jednoho z těch šroubů na uchycení krytu spojky. Měl sem ten samej problem tak sem do tý díry nacpal sylikon a už neteče

napsal 31.07.07 v 16:10

hele jane kecas kraviny --ma to jen o dva kone min nez 514ka ktera ma 44k a tohle 42