Triumph Sprint 955i (2001)

Vlastník Lumberjack
Vloženo 25.5.2007
Aktualizováno 2.3.2008

Super bezproblémovej stroj, odspodu žrout pneumatik. V roce 2006 sme spolu najeli 12tis km, na jaře 2007 tento miláček skončil v příkopě, po tom co jsme přejeli hrbol asi ve 130km/h rozvibrovali se řidítka tak, že mě to vykoplo na silnici.:(

Cesty: Pobývám převážně v zahraničí a to pracovně, takže mít čas, rád bych na srazy, jinak cestuju po Švédsku hodně mnoho.

miamia
miamia napsal 26.02.08 v 11:23

Zdravim, mam dotaz, pred pul rokem jsme koupili tuhle motorku (polozenou), bohuzel bez manualu a mame problem se zapojenim elektriky (barvy kabelu se neshoduji). Nemohl bys nam poradit,jak na to,pripadne jestli mas manual, poslat mailem stranku se schematem elektriky? Diky moc a mnoho stastnych km bez nehody :o) Lucka

smazany33586
smazany33586 napsal 26.05.07 v 16:20

Škoda,ale hlavně že jsi celej!

Lumberjack
Lumberjack napsal 26.05.07 v 00:24

Máte asi recht! Vyšel sem jen s lišejem, ten byl za tejden oukej. Pojišťovna ukázala, že je fér a zaplatila víc než sem chtěl. Koupil sem SV1000s a sem MAXIMÁLNĚ spokojenej!

Dejv
Dejv napsal 25.05.07 v 23:04

pěkná

-Deny-
-Deny- napsal 25.05.07 v 13:38

Mozna kdyby sis tam namontoval tlumic rizeni ze by te nenakopla ale to je jenom muj osobni nazor... jinak bud rad zes nedopadl jak masina taky na ND...