PROFIL MOTORKY

Suzuki GSX 1400 (2004)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník bruntyno
Vloženo 31.5.2026
Aktualizováno 31.5.2026
Zobrazeno 786x
HODNOCENÍ PROFILU OD 6 UŽIVATELŮ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 10

Popis motorky


Vzdy som mal rad nahace a viacero som ich aj mal,alebo som sa na nich vozil,ale tuto motorku povazujem v tych rokoch za vrchol evolucie...a vlastne aj dodnes

Více fotografii

Výška jezdce: 201 cm

První dojmy - Motorku som kupoval v decembri 2024, zrovna mrzlo a cesty nezjazdne tak som ju ani neskusal,ale hned na prvy pohlad sa mi pacila a vyzerala aj napriek vyssiemu najazdu ako nova,tak som ju len nastartoval v garazi,vyskusal posed a usudil ze je vo vybornom stave tak sup s nou do dodavky a islo sa domov...

Motorku bych doporučil pro - Asi kazdemu komu sa paci,ale aj vdaka vahe nie upnym zaciatocnikom a utlejsim postavam,pokial je vyjazdeny jazdec postava nehra rolu,maximalne pri manipulacii na mieste treba trochu silu...Na zem dociahne aj 165cm zena

Doplňky na motorce - Sirsie riaditka,spetaky,inak je vsetko v origo stave

Recenze

Motorku som si vybral pretoze je velka a silna a nadherna... Uz ju mam druhu sezonu a kedze mam aj ine stroje tak na nej mam nabehane len cca 15tisic kilometrov... Ale som nadmieru spokojny a jazda na nej je vzdy pre mna velky zazitok plny emocii...Na motorke sa da krasne vyblaznit v zakrutach,nechapem ako moze niekto napisat ze sa na tom neda sportovo zajazdit...Samozrejme nove gumy,brzdove platnicky,pancierove hadice,urobene tlmice predok aj zadok a je to celkom slusne naradie do zakrut,jasne ze to nie je zadarmo ako na gse,ale ked si na to clovek zvykne tak sa da krasne povozit a ponahanat aj novsie a sportovejsie masiny,policajtov mam uz tretich zodratych po stupacku a zadna 190 takmer na hranu...Absolvoval som minuly rok na nej aj rumunsko a uplne bez problemov

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
comptom
comptom napsal 07.06.26 v 21:25 10b.

Gallia
Gallia napsal 07.06.26 v 20:47 10b.

adavid
adavid napsal 07.06.26 v 12:40

Krásná mašina

JirkaCL
JirkaCL napsal 02.06.26 v 11:55 10b.

Já tu mojí mám už 21 sezónu a jsem taky nadmíru spokojenej . Ať ti dělá jenom radost, potěšení a užiješ si spoustu pohodovejch km .

TuristaSK
TuristaSK napsal 01.06.26 v 08:24 10b.

Super motorka, rad na nu vzpominam. Tiez som prve menil pruziny na progresivne, lebo to plavalo v zakrutach. Robil som aj komplet racingove zvody s vyfukom, filter, power commander a ladil na brzde. Potom to bolo naozaj sport touring mas pravdu, da sa na tom velmi sportovo zajazdit

Více komentářů



TOPlist