Dávno som ju chcel , teraz sa našiel zachovalý kus a mám ju...ako druhá motorka na nedeľný výjazd.
Je to moja tretia Suzuki , k tejto značke mám veľkú dôveru, preto nemám problém kúpiť ani desiatky rokov starý stroj lebo viem ,že je kvalitne urobený .
Motorka koupena od STYXstyx (Vráble) - Bez problémov ,ešte vybavujú papiere... ale už je doma v garáži
Výška jezdce: 178 cm
První dojmy - Prekvapila ma skvelá ovládateľnosť a okamžitý ťah motora od voľnobehu , aj slušné brzdy , posed pohodlný a dá sa pekne naklopiť do zatáčky , stupačky sú vysoko...
Motorku bych doporučil pro - Tento stroj je pre každého kto už nepotrebuje ísť 200 , alebo práve začína , chce vyskúšať čoper... :-) Má rád klasický štýl , chróm a pravý kov. Kto si chce motorku upraviť podľa seba. Škoda že v EU sa kvôli nezmyselným emisným normám nedá kúpiť nový stroj ako trebárs v USA.
Doplňky na motorce - Mám na nej pekné kožené brašne , vpredu rolku , presne akurát ako to chcem .
Plexi štít na ňu dávať nebudem , nech vynikne svetlo a klasická stavba motorečky
Recenze
Zhora je to Suzuki VS Intruder , z boku vidno jeden veľký válec a parádny náhon remeňom LS . Môj prvý čoper ![]()
Je to Švajčiarka, dokonca od ženy podľa servisnej knižky; je k nej aj náradie . Má len 35 000km a všetko je originál , doslova uloženka - s pavučinami pod krytmi , tak to mám rád .
Naštartovala ihneď ; po stlačení štartéra následoval "úder kladivkom po železe", a už bublala svoju pesničku .
Motorky v bazári dlhšie stoja a dobrý štart presvedčí o dobrej kondícii stroja.
Zvuk krásne čistý , decentný cez originál výfuk .
Zaradenie jednotky pekne hlasné kovové cvak" a ostatné prevody tam pekne hladko padajú. Diváci na chodníku majú dojem že sedláte nebezpečný stroj ![]()
Žiadne otravné vibrácie LSko nemá ,a to ani pri vysokej rýchlosti ; len pri pomalšej jazde na nízkych prevodoch cítiť charakteristický pulz big single motora. To len umocňuje môj zážitok z jazdy.
Motorka asi bude (alebo bola) škrtená na 20kW , ale Savage prekvapivo živo akceleruje a ide za plynom po 120 až 130km/h , taký ťah som fakt nečakal ... Krúťak objemu 650 tam stále je, a hýbe 170kg ťažkou motorkou ako nič ![]()
Pre nečopráka je tiež prekvapením ,že keď sedíte naklonený vzad máte značný odpor vzduchu a rýchlosti nad 120 sú úplný nezmysel ...
Je to prvá motorka na ktorej vidím cez späťáky perfektne za seba , asi je to nízkym posedom nohami napred a vysokými riadítkami.
Nikde som sa nedočítal ako sú škrtené tieto LS 650 , či je tam iný karburátor ,alebo len trysky , clona v saní ...možno niekto z majiteľov napíše ako to je.
Jako puberťák jsem o ní snil. Pak jsem ale zjistil, že není stavěná pro 2m vysoké metrákové pány. Jinak ta technika je nesmrtelná. Pár jsem jich viděl na živo a vždy měli parádní zvuk. Ať slouží, krásný origo kousek.
Parádní jednobuch.
Krásný to stroj, také jsem o něm přemýšlel
Jedinečná kombinace vzduchem chlazeného stojatého jednoválce v šasi choppera a s řemenovým pohonem a navíc jednoduchost sama...A ten pocit při jízdě je nezapomenutelný. Opatruj a užívej