Raketoplán homologovaný pro provoz na pozemní komunikaci
Motorka koupena od FIRMA:CARTec motor (Triumph, Suzuki) (Br
Výška jezdce: 182 cm
První dojmy - Slova, která by popsala dojmy z této motorky, ještě nebyla vynalezena. Triumph bude muset vyrobit. Zkusím ale některá obyčejná. Neskutečné ovládání, pohodlné sezení a nekonečná síla.
Recenze
Rocket 3 podle mne redefinuje představu motorky jako motoru se 2 koly. Doslova. Někdy mám dojem, že motor je všude kolem mne.
Když jsem si ji poprvé šel vyzkoušet, nevěděl jsem, co mám čekat (bez ohledu na to, co jsem se všude dočetl nebo doslechl). Ale po několika metrech jsem pochopil, že v Triumphu pracují lidé, kteří pokořili fyzikální zákony. Ovladatelnost předčila má očekávání. Samotné svezení je pak jen o tom, kolik v sobě člověk najde morálky, aby nekroutil plynem.
Svůj vlastní kousek teprve zajíždím, takže hezky kultivovaně a lehce. Ale i tak je svezení zážitek. Pokaždé. Znovu a znovu. Jízda je plynulá, pohodlná a bez ohledu na šílené burácení někde v dolních partiích působí bezpečně. Zabrzdit není žádný problém, opět někdo věděl, co a jak se má dělat. Adekvátní vybavení. Podvozek je tvrdší. Na dobré silnici dokonalé, na rozbité holt zadek spočítá každý hrb. Hodlám zjistit možnosti nastavení, ale chci vybírat spíš lepší cesty, takže to nebude úplně problém.
Kapitola sama pro sebe je asi spotřeba. Proč? Protože u takového stroje to nemá smysl řešit. Papírově ... 6,6 l/100km, v reálu netuším, čeho budu schopen dosáhnout a asi mne to nezajímá.
Mám v plánu jezdit na delší cesty, proto verze GT. Sedlo se zdá být velice pohodlné, ještě čeká na delší test. Vyhřívané rukojeti, stupačky vpředu, přesně podle mého gusta.
A na závěr? Nekupujte si to! Zjistíte, že někde hluboko ve vás dřímal Mr. Hyde.
?
Až vyrostu, taky si to koupím. Super!
Tak nejvíce podepisuje tu poslední větu. Měl jsem několik motorek ale co v jednom probudí tato motorka, je jednak neuvěřitelné a hlavně překvapující. Mám ji druhým rokem s 19 tis nájezdem a neskutečně se bavím. Toto je fabrika na emoce. Je neporovnatelná s ničím, na čem jsem kdy jezdil. Jinak akceleruje, jinak brzdí, jinak zatáčí a každá vyjížďka je zábava a radost. Jo a ukazatel spotřeby jsem viděl naposledy při prezentaci motorky. Koho by to zajímalo že?
Jooo,vím o čem mluvíš.Já už mám zajeto a je to prostě jiný svět.Tak jak píšeš, spotřebu jsem snad ani jednou nekontroloval, protože mě to nezajímá.
Užívej