Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník Vlado
Vloženo 17.3.2007
Aktualizováno 11.12.2012

Univerzálni motorka s příjemným posezem,pro cestování a české silnice jako dělaná.

První dojmy - Ok.

Tak nastal čas něco o ní napsat,teda o ní;-( má svoje jméno ŠMUDLA
Po předchozích zkušenostech s mojí první Kawasaki ZX 6R a potom Suzuki DR 650RSE,našel míso v garáži Transalp,r.v. 2001,koupený v ČR po majiteli který se o něj patřičně staral.

Slouží mi už 5 let a za tu dobu jen a jen spokojenost Dá se říct bez závad-akorát maličkost ložiska v krku řízení.
Za tu dobunás povozil po naší vlasti a potom taky za humny -SK,PL,A,H,CRA. s prúměrnou spotřebou kolem 5l,při zátěži cca 200kg,takže mu není nic odpuštěno.
Je to prostě moto podle mojich představ,akorát si občas postesknu po nějakém tom koníku navíc,hlavně ve dvou a naložený.
Ale to je vykompenzováno pohodlím které mi poskytuje při cestování. A proto ho mám a bude mi muset ještě nějakou tu dobu vydžet,tak uvidíme co v něm je,teda v ní

Tak už má jiného majitele,já s ní byl spokojený-akorát škoda že meměla větší výkon.

-Nio-
-Nio- napsal 24.08.15 v 17:44 10b.

Miluju tyhle úpravy. Super. Ať složí a užíváte si to

Andreman
Andreman napsal 16.04.15 v 17:34 10b.

Moc pěkná úprava . Přeju hodně pohody a kilometrů

istonbike
istonbike napsal 11.12.12 v 11:40 10b.

Nádherně vyšlechtěný tahoun Alp...hlavně to parádní sedlo DD-Tuning? máš to za 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách do sezóny 2013

radek89
radek89 napsal 03.01.12 v 19:22

moc pěkny stroj k dokonalosti bych dal už jenom bílé blikny možná se někdy potkáme tady v okolí

Killer666
Killer666 napsal 03.02.11 v 16:23