Motorka pořízena pro syna(15let).
Výška jezdce: 185 cm
První dojmy - Potrebuje vytáčet, ale parádní, letí jako vítr:-).
Recenze
Klasika dnešní doby. Při hledání 50ky pro syna, najednou zjistim že vlastně jich moc není. Nechci skutr a nemužu do motorky vrazit moooc peněz. Tahle motorka je krasna kombinace všeho - neni to neduro, neni to cestak, takova holka pro všechno.
Má pouze nakopávačka, nicméně chyta uplně neuveritelně krasně.
Syn zatim spokojen
taky mam hispu, mas ig? kdyztak mi napis _david.bklf_
Na začátek supr. Hned bych to bral.
Hlavně těch patnáct let, tátu motorkáře taky..., no a tu motorku už bych vlastně ani nepotřeboval!!!