Yamaha XSR 125 (2023)

Vlastník Chupmi
Vloženo 27.5.2023
Aktualizováno 27.5.2023

Yamaha XSR125 model 2023. Lehká výkonná 125 vhodná pro začátečníky. Vypadá a zní moc hezky.

Motorka koupena od FIRMA:PEMM Brno, spol. s r.o. (Brno-Bohu

První dojmy - Motorka působí větší než ve skutečnosti je a to u 125 považuju jako dobrou vlastnost. Motor je dostatečně silný a v kombinaci s nízkou váhou je motorka příjemně svižná. Od 8 tisíc otáček má i moc příjemný zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná nejenom pro začátečníky, dělá radost na každé cestě.

Motorku jsem si vybral jako začátečík na naučení a o něco zábavnější svezení než na skútru. První kilometry na ni byly nezvyk, ale pak jsem si zvykl a jede se na ni moc hezky.
Motor je silný hlavně ve vyšších otáčkách a ve spojení s 6stupňovým manuálem, se kterým se díky příjemné spojce řadí velmi hladce, je maximálka někde okolo 120km/h.
Brzdy jsou silné, na poměry malých motorek výborné. Podvozek stejně tak velmi příjemný.
Úložného prostoru moc není, ale to človek asi ani neočekává.
Motorce nevadí ani delší cesty a jede se na ni moc příjemně. Vždy mi udělá radost.
Zatím žádná porucha a servis v Yamaha Brno.

pali3x
pali3x napsal 29.05.23 v 16:27 10b.

Nádherná motorka...
Len mi napadá... PREČO na SK a ČR nie je možné jazdiť s VP sk. B na motorke 125 ccm s manuálnou prevodovkou? Práve Yamaha XSR125 by bola skvelým adeptom pre danú skupinu jazdcov... PREČO ???
Síce mňa sa to tak celkom netýka, ale poznám jedincov, ktorí by si podobnú motorku hneď kúpili... Pri dnešných cenách VP...
Navyše sú ľudia, ktorým by 125 ccm stačilo.

Targus
Targus napsal 28.05.23 v 06:49 10b.

Chupmi

TVL, tohle mi po ránu už nedělej!
Nastartuju se z pelechu, uvařím kafe, pustím komp, že si udělám dobře u nějaké hezké motorky - a tam mi někdo napíše CHCÍPNI.
Běžím málem kilometr pro brejle, bo po ránu vidím tak na půl metru a ještě blbě - ale ÚPLNĚ blbě, přicválám s infarktem zpátky, a na skle je CHUPMI!!!

Motorečka zajímavá, asi bych si ji i chtěl vyzkoušet, ale protože ti chci ZEJMÉNA vynadat, poprosím tě, abys se příště s foťáčkem trochu snížil na úroveň motorky.

Jak fotky, tak i videosekvence dávají minimum prostoru TVÝM čtenářům, aby si udělali obrázek, jak vypadají třeba kola nebo motor. Zkus se např. mrknout, z jakého úhlu fotili motorky kluci v posledním článku - myslím reportáž z výstavy.
A pak to porovnej se svými fotečkami.

Ano, máš pravdu, tak blbě to fotí, naprostá většina zdejších přispěvatelů. Ale to neznamená, že zrovna TY bys to nemohl nebo nesměl dělat líp.

Ať ti ta motorečka jezdí a přináší jen samé hezké zážitky.

ingott
ingott napsal 27.05.23 v 19:42 10b.

Fakt hezky udělaná motorka