Honda ADV 350 (2023)

Vlastník pycha
Vloženo 24.5.2023
Aktualizováno 26.5.2023

Perfektní městský a příměstský skútr, který vyniká hlavně svým podvozkem a příjemnou ergonomií. Skútr na kterém si po práci rád zajedu vyvětrat hlavu i za město.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

První dojmy - Ze skútru jsem byl hned od zkušební jízdy nadšený a hned jsem se rozhodl pro koupi. Úplně nejvíc mě překvapil a dostal podvozek a tuhost rámu, který na skútru této třídy nemá obdoby. Skvělá jistota podvozku doplněná skvělou ovladatelností mě vyrazila dech.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo dojíždí do práce víc než 10 km

Doplňky na motorce - Originální vyhřívání řidítek, arrow výfuk a ještě mám připravený poliny variator

Jezdil jsem Yamaha xmax 300 a po testovací jízdě na adv 350 jsem nevěřil jaký muže být mezi skútry rozdíl. Adv je proste úplně jiná třída a není možné je srovnávat a to hlavně díky podvozku. Vlastně ani nepochopím kdo si teď koupí za stejné peníze forzu, která kromě lepší ochrany před větrem prohrává na plné čáře.

Kromě podvozku bych rád vyzdvihl i vysoké široké řidítka. Diky nim je motorka skvěle ovladatelná. Třeba u xmax jsem měl pořad problém s koleny, které se v rejdu pod ne nevešla. A ne nemám s nima problém při projíždějí kolony. Blastry v základu také potěší vždycky jsem je na skútr dával. Ve spojení s upsidedown vidlicí a klasických brýlí to je naprostá bomba. Rád se svezu svižně na okreskách kolem Prahy, protože mám ve skútru jistotu velký motorky. Jediný co mě na něm chybí je možnost nastavení alespoň předpětí ?

Úložný prostor je parádní a doplnil jsem ho originál kufrem s bezklíčovým otevírán. Bohužel nejde otevřít když je nastartováno ? také úplně nepasuje a zavíráni není úplně přesný a jednoduchý.

Překvapivě dobře fungují i světla oproti xmax jsou i použitelný.

Telefoní konektivita je taková jen jako, ale přečte vám to zprávy do Interkomu a teoreticky se pomoci hlasové navigace dá i někam dojet.

Největší slabina je asi přední brzda. Tam bych si dokázal představit daleko lepší zákus. Pak hned ochrana kolen proti větru. I větrný štítek by mohl být větší a kdyby bylo elektrické ovládání výšky jako má forza je to Top.

S adv jsem vesměs spokojen a tvrdím si říct, že se jedná o nejlepší skútr ve své třídě. Kdyby se do něj dal 500ccm motor a dvojité přední brzdy je to naprostá pecka.

sfv
sfv napsal 27.10.23 v 21:46 10b.

Ano nejlepší skútr do 400ccm ! Ať to jezdí!

Warann
Warann napsal 26.05.23 v 12:12 10b.

Vítej v klubu. Origo štítek je na nic. Vyměnit.