Honda NC 750X (2023)

Vlastník JanoM
Vloženo 19.5.2023
Aktualizováno 19.5.2023

Po rokoch zase sa vraciam na jednu stopu a verím, že si užijeme spoločne príjemné chvíle na cestách.

Motorka koupena od styx661 (Nitra - Staré Mesto)

Honda ADV 350: malý objem motora pre občasné zvezenie vo dvojici

První dojmy - Motocykel je perfektný relax všeobecne. Honda NC 750 XD so šesť stupňovou dvoj spojkovou automatickou prevodovkou je skvelý stroj na rozbeh motorkára po rokoch aj na bezstarostnú jazdu bez spojkovania, proste užiť si relax a radosť z jazdy. Nič viac nič menej, úžasný univerzálny stroj pre každý deň aj na dlhší výjazd ...

Motorku bych doporučil pro - pre človeka čo si nepotrebuje nič dokazovať a má rád univerzálnu motorku pre radosť

Doplňky na motorce - padáky Givi, zadný kufor Givi, držiak na mobil + hrazdička, USB - C zásuvka, centrálny stojan Honda, chránič chladiča, kryty páčok, Chránič prednej vidlice, predĺženie predného blatníka, zadný blatník vnútorný, prídavné plexi na predný štít,

Zatiaľ sa stále iba spoznávame a zvykáme si na seba, jazda je pohodová a vibrácie od motora minimálne. Automatická šesť stupová spojka radí hladko a skoro bez postrehnutia zmeny zaradeného stupňa pri jazde. Prevodové stupne sú skvele vyladene prvé 3 na rozbeh a posledné 3 na ekonomickú jazdu. Obával som sa iba jedného brzdového kotúča na prednom kolese, ale na moju jazdu a techniku jazdy úplne postačuje a necítim, že by mi predná brzda nedávala potrebný brzdný účinok. Je pravda, že nejazdím štýlom pretekára plyn brzda, ale skôr na štýl krajinkára ...

JanoM
JanoM napsal 12.09.23 v 21:10

Prvé spoločné leto s NCčkom máme pomali za sebou a maximálna spokojnosť, čo sme očakávali a chceli aj máme. Nateraz nemám pocit, že by nam niečo chýbalo, alebo bolo niečoho málo... Zväčša jazdím sám, ale aj vo dvojici s manželkou sa nedá NCčko zahanbiť, hlavne ked dám režim šport.

Meny33
Meny33 napsal 31.05.23 v 21:11 10b.

Skvělá volba

Pupi04
Pupi04 napsal 26.05.23 v 18:33 10b.

Dobrá volba
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

JanoM
JanoM napsal 20.05.23 v 20:42

Ďakujem veľmi pekne

Hunyady
Hunyady napsal 19.05.23 v 14:53 10b.

Pěkná motorka. Mám předchozí model s manuálem a jsem moc spokojený. Jen mě časem začalo mrzet, že jsem nevzal moto s automatem. Tak ať Ti dělá jen radost