Moto Guzzi V85 TT (2021)

Vlastník hlavaca1
Vloženo 14.4.2023
Aktualizováno 14.4.2023

Vloženo: 23.05.2023, Uskutečněno: 23.05.2023, Zhlédnuto: 97x

Jelikož se začala poměrně často a náhodně objevovat hláška "urgent service needed", pořídil jsem diagnostiku (no jo, chtěl jsem ji a potřeboval jsem důvod :).
Model MaxDia KT100 dle doporučení na fóru guzzitech.com + adaptér Lonetec. Funguje na první připojení, chybu umí zobrazit i vymazat, když je třeba bezva. Co neumí je smazat ikonu servisního intervalu z palubky, ale to jsem ani nechtěl/nepotřeboval. "Grilované kuře" zmizí po vymazání chyby.
Uvidíme jak dopadne servis, minule se jim chybu nepodařilo vyvolat, teď bude alespoň nějaký záchytný bod...

• Přídavná světla a výměna gripů

Konečně jsem našel čas vyměnit plyn za vyhřívaný, operace na půl hodiny a když už byla dole nádrž, namontoval jsem přídavná světla z motea. Na ochranný rám šla umístit v pohodě a připojení na originál kabeláž taky bez p

Vloženo: 17.10.2023
    Uskutečněno: 17.10.2023
  • Doplňky

Dokoupený a namontovaný centrální stojan z motea.com + vysoké plexi Kappa, při mé výšce pouští turbulence na vršek helmy, do ca 100km/h je to fajn, plánuji vyzkoušet ještě deflektor (už je na cestě z alíka). Nalepené "u

Vloženo: 23.05.2023
    Uskutečněno: 23.05.2023