renocar_unor

Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník vladika100
Vloženo 31.3.2023
Aktualizováno 31.3.2023

Moja moto, veľmi spoľahlivá, prešli sme spolu už kus sveta. A ešte dúfam, že prejdeme.

První dojmy - Moja moto bola láska na prvý pohľad. Išiel som kupovať úplne iný motocykel a aj hlavne v inej cenovej relácii :D.Žiadna mi nesadla, až pokiaľ som nezbadal moju mašinu Prvá jazda rozhodla, že ju hneď beriem

Motorku bych doporučil pro - Tento motocykel je vhodný na v??šie vzdialenosti, na nejaké parádičky po meste moc nie. Moto je dosť ťažká, potrebuje stredné skúseného jazdca. Má veľký otackovy rozptyl, od 2500,dá sa točiť aj cez 9000. Samozrejme s rozumom:F

Doplňky na motorce -

Toto je moja tretia moto, zatiaľ najlepšia, čo sa týka ovládateľnosť, pohodlia. Výkon je dostačujúci, pohodlná aj na dlhé trasy. Dal som si prerobiť sedačku s gélovými vyplnami, chlapovi, ktorý to naozaj vie Jazdím väčšinou s manželkou na dosť dlhé trasy, Balkán, Alpy, zatiaľ nikdy nesklamala. Servis si robím väčšinou sám, zatiaľ niečo veľké robiť nebolo potrebné.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 23.01.24 v 15:38 10b.

horak.r72
horak.r72 napsal 01.04.23 v 12:41 10b.

Pěkný Strom . Souhlasím s tím že je pohodlný, dobře ovladatelný a taky spolehlivý, ale těžký není... znám i těžší . Ať to jezdí ... . R

Clint.
Clint. napsal 01.04.23 v 10:21 10b.

Pekne vybaveny strom, at slouzi a jezdi

Milan1963
Milan1963 napsal 01.04.23 v 09:40 10b.

At'dělá radost nejen na dalších cestách.