CFMOTO 800MT (2023)

Vlastník D.A.N.
Vloženo 22.3.2023
Aktualizováno 22.3.2023

Konečně fungl nová motorka, poprvé v životě. Co dodat, radost Oproti sérii jsem dokoupil hlavní stojan a kryt motoru, zbytek řeší Ali, příslušenství jsou tam mraky.

Motorka koupena od RWDshop.cz - Maximální spokojenost, vstřícný a ochotný majitel, super domluva.

První dojmy - První cesta z Třince domů, 33km. První dojmy, téměř šok. Oproti Transalpu úplně jiný svět, tím Hondu nechci hanit, prostě je to jiná motorka. Jinak to zatáčí, brzdí, znát je samozřejmě vyšší výkon. Ovladatelnost je skvělá, mám pocit že řídím o 50kg lehčí motorku. Těch 15 let rozdílu je znát hlavně v pohodlí a schopnosti podvozku žehlit nerovnosti. Těším se, až budu moct po zajetí motor vytočit, zatím ho dle návodu mám šetřit, max. do 6000ot. Na mou výšku 191cm je sedlo v pohodě, nemám pocit, že budu muset dávat vyšší. Na dálnici ale bude nutné přidat nástavec plexi, cca 5cm.

Cena je samozřejmě velmi důležitá a tady CF boduje. Využil jsem akce na kufry a zvolil model Sport, s tím, že si ji dovybavím později. Mimo ceny mi v rozhodování pomohly skvělé recenze od Šímy a Sršně.
Teď je v plánu co nejrychleji najet 1000km do prvního servisu a koncem dubna první větší výlet k Baltu.

22.3.203 - 83km: Prvních 50km s manželkou. Za nás oba palec nahoru. Dále budu pořád srovnávat s Transalpem. Motorka je mnohem klidnější, lépe filtruje nerovnosti. Máme oba více místa. Téměř nevím o tom, že někoho vezu.

krtek123
krtek123 napsal 07.04.23 v 19:17 10b.

Moc hezká a věř, že vím o čem píšu.

biosák
biosák napsal 25.03.23 v 16:52 10b.

Užívej

JardaRVM
JardaRVM napsal 24.03.23 v 08:14 10b.

Zdravím, MT 800 mám rok a super!! Chci se jen zeptal, kde a za kolik je kryt motoru? Diky

dettektorr
dettektorr napsal 23.03.23 v 06:48 6b.

Ahoj. Co te primelo koupit CFko a nepockat na novyho Tansalpa? Cenou to.asi nebude. Taky porad pokukuju a dlouho pro me bylo CF na dratech jasnou volbou, ale ted jsem sednul na Hondu a mam dilema. Klidne mi napis zpravu. Diky moc.

pps2
pps2 napsal 23.03.23 v 00:11 1b.

Ok, ať Ti ten šikmoočko slouží ku Tvé spokojenosti aspoň stejně dlouho a dobře jako ty hondy i po dvacetipěti letech a déle!

Podobné produkty reversního engineeringu mi sice do baráku nesmí ale každého samozřejmě svobodná volba a rozhodnutí ..