Yamaha PW 80 (2004)

Vlastník Sally06
Vloženo 16.3.2023
Aktualizováno 23.3.2023

Léty odzkoušená kvalitní technika, která nikdy nezklame. Nemám čas ani chuť se v tom montovat, takže číňan už fakt ne. Byla to jasná volba. Trialka je nejlepší průprava, naučit se řadit již v 6 letech by bylo super, ale pro samotnýho je lepší endurko, na

První dojmy - jako vždy proběhla kompletní rozborka, zborka, vše promazáno něco málo vyměněno za nové, šroubky, oska, svíčka apod. = kompletně připravena a věřím, že se o ni nemusím pár let starat.

Motorku bych doporučil pro - podle výšky dítětě, ale bez předešlých zkušeností bych klidně řekl, že až od 7 roku dítěte klidně. Jinak od 5-6 let?

Objezdili jsme pár PWček, jedno bylo zvýšené, zrovna to první a tak sem si říkal, že mám minimálně rok čas, ale další kusy ukázali, že klasika už je výškově dobrá a to, že se dá krásně zvýšit je paráda, to by mohl mít mladej, tak na 4 roky klidně. Ovšem každé PWčko strašně klepalo. Většina byli vyběhaný ku...y a nebo předražené ku...y. Nakonec se vyplatilo čekat a pořídili jsme docela dobře a ještě dostali pár ND navíc včetně náhr. nádrže, plasty atd. spokojenost.
Musel jsem řešit objednání origo dílu jakožto pružina páky zadní brzdy a uchycení nádrže (takový gumový bazmek) ty ceny nejsou teda zrovna lidové, ale mám rád věci v pořádku a ani jedno by nebylo úplně jednoduché vyrobit a nemuselo by se to ani pořádně podařit, takže tak a je ready to race...