renocar_brezenPROFIL MOTORKY

Honda XL 1000V Varadero (2003)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník rapuork
Vloženo 15.3.2023
Aktualizováno 16.3.2023
Zobrazeno 1 660x
HODNOCENÍ PROFILU OD 3 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 8.7

Popis motorky


Z těžkého Xjr jsem přešel na ještě těžší Varadero. Návrat k Hondě a dvouválci.

Více fotografii

Motorka koupena od FIRMA:Moto-Libiš (Libiš) - Perfektní jednání,motorku přihlásil a přivezl dodávkou.

Výška jezdce: 186 cm

První dojmy - První dojmy...sakra to je těžké a velké...ale každý kdo Varadero měl, nebo má, tak potvrdí... pohodlí, po rozjetí perfektní ovladatelnost a nenáročnost.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele

Doplňky na motorce - Padáky, centrální stojan, zadní kufr, hrazda na řidítkách, USB zásuvka, proužky na ráfcich, gelové sedlo.

Recenze

Po prodeji Yamahy Xjr 1300 se sešlo ještě pár peněz ze zrušené životní pojistky a co teď dál? Nějaký tip byl, ale konkrétní stroj né.
Vždy jsem měl rád naháče a spíš cestování. Bláto a choppery mě moc neoslovuje, tak při mé výšce připadalo v úvahu ještě nějaké cenduro.
Varadero se tak nějak naskytlo.
Jednou v pátek, jsem s kolegou z práce a také motorkářem, objel půl republiky a koukal na nabídky u soukromníků i bazarů. Tohle Varadero stálo v Moto Libiš už delší dobu, ale byla to ta nejhezčí motorka, co jsme viděli za ten den. Moto bez nutných investic, jak se občas do inzerátů píše...byla pravda. Po krátké projížďce jsme si plácly a domluvily podrobnosti.
Zatím jsem najel asi jen 3 tisíce, vše v klidu a pohodě a většinou s pusou do rohlíku. Velká spokojenost s motorem, podvozkem, ovládáním motorky, posezem a tak celkově...je pro mě jak ušitá na míru.
Proběhly také montáže nějakých serepetiček a pro mě nutných blbinek...jako jsou padáky, jiná zrcátka, pohodlnější sedlo, proužky na ráfky, hrazda na řidítka a USB zásuvka. Kufr a centr stojan už to mělo.
Teď přes zimu proběhla očista a prozkoumání zákoutí kapot. Dále pak výměna oleje s filtrem, zadních brzdových destiček, kontrola vzduchového filtru a dopnutí řetězu.
Nyní čekáme na jaro a v průběhu sezóny asi dojde na výměnu pneumatik...z Michelin adventure přejdu na Pirelli scorpion trail.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Romn
Romn napsal 20.03.23 v 10:55 6b.

take mam a super...

Káreo
Káreo napsal 16.03.23 v 15:41 10b.

Nádherná mašina, přeji mnoho šťastných kilometrů, hlavně kolama dolů!

pali3x
pali3x napsal 15.03.23 v 22:03 10b.

Pekná motorka... Tak hlavne všetky šťastné kilometre kolesami dole

"...prozkoumání zákoutí kapot..." - pri tejto činnosti môže človek naraziť na skutočný stav motorky. Ale povedzme si, že 20 ročná motorka má nárok byť trochu nedokonalá

Více komentářůTOPlist