Piaggio MP3 250 (2009)

Vlastník Luboprok
Vloženo 14.3.2023
Aktualizováno 14.3.2023

Perfektné približovadlo do roboty, kde mám 10 km a na jazdu po meste. Super batožinového priestoru aj s prídavným boxom.

Piaggio MP3 500: Ojazdené boli v priemere o 2500 eur drahšie.

První dojmy - Vymenil som ju za skúter Malaguti Blog 125, takže dvojnásobný výkon, zrýchlenie a aj dostačujúca maximálka 130 km/hod. pri obiehaní. V zákrutách sedí ako prikovaná.

Motorku bych doporučil pro - Niekomu ako ja, kto ma cez päťdesiat rokov a nemá vodičský preukaz skupiny A, ale nepostačuje mu výkon 125 tky a nemá chuť si rozširovať vodičák.

Doplňky na motorce - Prídavný 50 l box.

Kúpil som ju pred týždňom, idem vymeniť všetky náplne, chcem namontovať nový variátor, skúsim Malossi Multivar 2000. Potom sa podelím o svoje skúsenosti.

Luboprok napsal 16.03.23 v 13:17

Ale je aj Piaggio MP3 125, tá má výkon tuším 11 kW.

Luboprok napsal 16.03.23 v 13:16

Aha, tak jasné ak nemáš vodičák B, tak s A1 to riadiť nemôžeš, má to výkon nad 15 kW.

novekostatko
novekostatko napsal 15.03.23 v 17:33

S řidičákem B ano, mě šlo o to, jestli to jde řídit s řidičákem A1. Takže nejde, tam je limit 15 kW.

Luboprok napsal 15.03.23 v 12:24

Výkon má 16,5 kW a u nás ju je možné riadiť s vodičákom typu B.

novekostatko
novekostatko napsal 15.03.23 v 09:22 10b.

Moc hezká mašinka. Měl bych dotaz. Jaký výkon je v techničáku a jaké je to typ vozidla? Vzhledem k tomu, že s řidičákem A1 by to asi šlo řídit (vícestopé vozidlo do 15kW), je to zajímavé pro teenagery.