Suzuki GSX 1250 FA (2011)

Vlastník Saňař
Vloženo 13.3.2023
Aktualizováno 14.3.2023

Prostě má koule...parádní zátah od spodu, pohodlná, příjemná...asi to měla být ona.

První dojmy - První dojmy byly chladné...zkoušel jsem ji koncem února a bylo asi 5st. Nicméně to sedlo na první dobrou. Líbí se mi zátah od nízkejch otáček, robustnost a na svoji váhu překvapivá ovladatelnost. Taky se mi líbí, že mám mezi nohama kus stroje. Co mě trochu trápí jsou slabší brzdy, ale už jsme si na sebe zvykli.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovní nadšence i pro sportovní duše.

Doplňky na motorce - Kufry, padáky, vyhřívaný rukojeti, laděná IXIL koncovka.

Měl jsem původně GSX 1100 F. Jednak jsem chtěl opět sportovně cestovní Sůzu a taky se mi dlouho líbíla, tak právě proto tato volba.
Máme spolu za dva roky najeto cca 24tis. a tak se už trošku známe. Jízda je z mýho pohledu velmi příjemná, komfortní a umí být zábavná a rychlá. Motor miluju, je sametovej, ale přitom umí zabrat a s vhodným tlumičem být i hlasitej. Mám tam koncovku IXIL a nemůžu se nabažit jak si umí střílet.
Co mě trochu trápí jsou brzdy...tam při výletech do Alp s plnou polní i když v sedle sám bych ocenil ten účinek silnější...ne jedovatější, ale silnější. Nicméně jsme si na sebe zvykli a vím co a jak.
Zuzanka je okufrovaná třemi kusy a tak i cestování na delší výlety naprosto dostačující.
Spolujezdec má doma svoji Hondici, tak neumím posoudit, jak se může vzadu někdo cítit.
Spotřeba kolem 5,5 litru a je jí jedno jestli plná, nebo prázdná...
Funguje vše jak má, takže za ty dva roky cajk.
Servis : co lze tak sám, a co je na vyšší dívčí, tak mechanikovi.

petr13
petr13 napsal 15.03.23 v 17:43 10b.

Pedl
Pedl napsal 14.03.23 v 17:59 10b.

Motor je bejk

Čadil
Čadil napsal 14.03.23 v 17:26 10b.

Kali88
Kali88 napsal 13.03.23 v 16:23 10b.

Parádní cesťáček