Suzuki GSF 600S Bandit (2000)

Vlastník smart734
Vloženo 21.2.2023
Aktualizováno 21.2.2023

Moje první velká motorka a de facto první motorka vůbec. Je to hezká klidná motorka, která dle mého odpustí spoustu chybiček.

Kawasaki ZR 7: Nabídka na Bandita nakonec přišla dřív a byl blíže mému domovu. Hodně také rozhodla rada od bráchy.

První dojmy - Při prvním svezení jsme si s motorkou popovídali a hned bylo jasné, že náš vztah bude fungovat. Vysvětlil jsem jí, že se jí bojím a že nemám zkušenosti, ona to pochopila a ukázala mi, že není čeho se bát. Ochotně a bez zábran šla přesně tam, kam jsem chtěl. Bylo jasné, že to bude fungovat.

Motorku bych doporučil pro - Já jsem začátečník a jsem víc než spokojen.

Doplňky na motorce - Padáky, kufr

Průměrná spotřeba - 5.82273 l/100km

Na motorce se mi líbí jednoduchost, relativně snadná opravitelnost a přitom dostatečný výkon na běžné ježdění i cestování. Za mě je úžasné chování čtyřválce, kterému nevadí, když se člověk splete se zařazenou rychlostí. Hlavně ze začátku se mi stávalo, že jsem třeba před kruhovým objezdem zapomněl podřadit a tato hodná motorka jen "zdvihne prst", že by to tak nemělo být, ale neodmítne pokračovat.

Co se týče cestování, tak jsem začátečník a nejdelší ujetá vzdálenost za jeden den byla cca 600 km (bez spolujezdce).

smart734
smart734 napsal 25.02.23 v 17:07

Kali88> Díky

Kali88
Kali88 napsal 21.02.23 v 21:32 10b.

Dobrá a rozumná volba pro začátek