renocar_unor

Honda NT1100 (2022)

Vlastník Palumir
Vloženo 20.2.2023
Aktualizováno 5.8.2023

Výkonná, pohodlná, vybavená. Je to stroj, který mi nahradil hondu NC 750 X 2015, která mi sloužila 7 let.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - Naprostá spokojenost, ochotní, milí a servis vždy v pohodě a za dobrou cenu. pokud motorku HONDA tak jedině tady.

První dojmy - Po ujetí prvních 300 km musím konstatovat, že jsem udělal dobře. Motorka se krásně vede do zatáček, těch cca 100 koní není žádná vražda. zatím se seznamujeme, ale první dojmy jsou více než dobré.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určena pro všechny, ale chce to trošku delší nohy a trochu síly pro manipulaci na místě, už je to trošku těžší a mohutnější stroj.

Doplňky na motorce - topcase, pohodlnější sedadla, stupačky spolujezdce a tankvak vše originál honda

Po ujetí prvních pár set km jsem vedle motorky, která dobře padne do ruky našel i pár negativ,. které nejsou zásadní, ale v některých okamžicích jsou znát.

Stupačky jezdce , jsou posazené tak, že když stojíte máte je přímo v úrovni kotníků, takže musíte se více rozkročit, nebo dát nohy za stupačky, nebo před, kde zase překáží řadička a ovládání zadní brzdy. při jízdě není problém.

Zrcátka , při jízdě se drobně chvějí, a chtěly by trošku více do stran. mám najeto zatím jen pár km, tak to musím asi vychytat.

Řadička , mám manuál a i když je vzdálenost řadičky od stupačky stejná jako u NC 750 X, tak se mi tam moje enduro bota moc dobře nedává. zkusím jí trošku přizvednout a uvidíme. tady to je spíše o seřízení než, že by to byla chyba.

Propojení s mobilem pomocí USB kablíku a zrcadlení navigace funguje na jedničku.

Tak zatím po prvních pár km myslím dost informací na to abych prohlásil, že jsem udělal opravdu dobře.

Palumir
Palumir napsal 27.08.23 v 17:16

Já měřím 178 cm taky a problem není jen je potřeba si zvyknout na stupačky které jsou trošku jinak než u třeba NC750X.

Igys
Igys napsal 27.08.23 v 16:46 10b.

Mám taky 178 cm a chci se zeptat jestli není problém "dosáhnout na zem"? Při váze motorky bych moc nechtěl balancovat na jedné noze. Díky za odpověď.

Luke6
Luke6 napsal 12.03.23 v 20:33 10b.

Taky se mi libi Je to prostě Honda