Beta ALP 4.0 (2006)

Vlastník Švejdy45
Vloženo 19.2.2023
Aktualizováno 11.6.2023

Motorka lehká , dobře ovladatelná ale přeci jen na moji výšku trošku vyšší

Honda CRF 250M: Vetsi cena oproti bety (bavíme se o bazarovych) , ale nakonec jsem ji stejně koupil

První dojmy - Bety jak ji já říkám, mi padla okamžitě do ruky. Jde krásně za plynem a dají se na ji jezdit záda 1 plynem v klidu ale zbytek už přes spojku...na motorce si hned jde všimnout že nemá zrovna nejlepší rejt a to je velké mínus.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná na začátek

Motorku sem si vybral, protože jsem chtěl motarda..líbí se mi ta univerzálnost prostě můžete jezdit kdekoliv plus je na tom velká sranda.
Padlo mi 18let teda rozšíření řp. A já po předchozích zkušeností chtěl něco jiného než silniční motorku předtím jsme měl cbrko 125 nebo ybr 125 .
Dlouho jsme přemýšlel jestli cesťák nebo tak ale nakonec motard ..jezdit zada se mi fakt líbí
Hledal sem na internetu co by tak mohlo být ideální a nakonec na bazaru kluk z vedlejší vesnice prodával betu m4 (alp 4.0) cena byla slušná dal sem za ní 58K s tím že byla po go motoru
Vše bez problémů jen časem odešel startér oprava pár korun a později elektrika odešla a už se začalo vic opravovat než jezdit což je škoda jinak bych ji měl dodnes
Jelikož je tam motor Suzuki dr 350 léty osvědčeny motor tak se nebylo čeho bát.(motor byl spolehlivy! Začali se sypat věci okolo elektriky jenom)
Výkon je dostačující, nejvíce jsem jel cca 150 ale to je moc na motorku nejlépe se cítí kolem 110
Výkon není hlavní, motorka je do zatáček na okresky prostě!!
Brzdy byly dostačující ale lepší by prospeli a podvozek to samé, s podvozkem sem si nebyl jistý vůbec což je škoda.
Další mínus bylo sedlo hodně tvrdší a nedalo se jet daleko ani
Ale není to o cestovní.
Motorku bych asi nedoporucil ..nedají se sehnat díly kromě na motor ale tak motor se vám sypat nebude...ale třeba plasty atd nejde sehnat , max na ebay ale jenom málo...lepší nešetřil a koupit jinou například Drz 400 sm , wr 250 x , já osobně jsem ji vyměnil za crf 250 M , ano Výkon slabší ale zbytek věcí je lepších ,brzdy jsou lepší...navíc vstřikování je velký plus ...na Hondu mam v planu dat jinou jednotku , vyfuk a filtr a Výkon je srovnatelný s bety ...
Motorku sem prodal a měla najeto 42 tisíc.

Fyro
Fyro napsal 23.02.23 v 12:02 10b.

Díky za pěknou recenzi. Hlavně pravdivětak jak to cítíš