Kawasaki ZRX 1100 (1999)

Vlastník USELIKS
Vloženo 16.2.2023
Aktualizováno 14.9.2023

2. Rex dostane UpGrade.

Vloženo: 09.05.2023, Uskutečněno: 09.05.2023, Stav tachometru: 103000 km, Zhlédnuto: 40x

Během těch pár let, co sedlám Rexe mi jako mínusy motorky, která odveze nesmyl, mi vždy spíše než jako jízdní vlastnosti a spolehlivost, tak spíše ovlivňovaly přírodní živly. Jako plnokrevný naháč, který se maximálně schová za měnčí kapotku budíků, není úplně komfortní projíždět se v dešti, nebo chladném počasí. Ikdyž to miluješ, tak přeci jen je jízda komfortnější v suchu a teple, člověk se může lépe soustředit atd.. Obecně mi nevadí jezdit kdykoliv a kdekoliv..
Ti, co najedou randál na silničních endurech, tak ví, o čem tu mluvím.

Doplňky na Rexe nejsou úplně všude a když, tak si člověk připlatí a pokud chceš origo? Tak to jdi rovnou vybrat banku.

Proto jsem se rozhodl, že když už se známe a víme co jeden od drůhého můžeme čekat a co po Rexovi chci, tak se trošku do toho "cesťáka" přetransformujeme, ale jak?! Abysme nevypadali jak uplní retar.di a bylo to pořád koukatelné a nenaplácal jsem tam kde co, aby to nestálo hektolitry peněz a pořád to mělo nějakou kvalitu? Zkusíme, uvidíme.

Vše by mělo dorazit koncem Května r23. Zatím, mám jen virtuální náčrt snad budoucího a funkčního projektu.

Co nás čeká:
Nelekej se, později půjde vše do hezké zelené, ale prozatím to bude trošku guláš. Hezky jedno po druhém

Maska - Dá se sehnat klasická odlschoolova maska, "čtvercová/hranatá", obecně maketa či originál, ale to člověk musí vyměnit i světlo, dále se musí sehnat i speciálni držák ke světlu a masce. Aby bylo všechno origo, to stojí randal ALE! Co zkusit něco úplně jiného, něco co jsem ještě u nikoho neviděl. Vždycky jsem si říkal, čím toho starýho japonce oživit, čím mu dát trošku toho moderního vizuálu + aby to pasovalo na kulaté světlo! Zase jsem tam něchtěl cpát jen tak obyčejné nudné samotné plexi. Chtěl jsem nějakou masku, chtěl jsem, aby pasovala na kulaté světlo, tak jsem našel tohle! Jsem zvědav, jak to sedne!
Snad docílíme modernějšího, živějšího vzhledu a snad to bude o něco lépe fungovat co se cestování týče. Doufejme, že se aspon trošku rozbije ten nepříjemný větr o tu kapotku.

Světlo - Důvodem, proč jsem sáhnul po tomto modelu je jasný. Jednoduché, základní světlo, které aktuálně na mašině je, je ve tmě dosti nedostačující. Jedna H7, nebo H4 co tam je, člověka uprostřed noci na dálnici, nebo v lese moc nevytrhne. Pořád měním žárovku, protože prostě praskne. Zkoušel jsem několik značek a druhů svitivosti, ale prubnu teď LEDky. Věřím ve větší, bohatší a čistčí objem světla v pozdních hodinách, nebo špatného počasí. Také jsem uvažoval nad přídavnýmy světly na padací rám, ale eeee... Toe jak montovat kufr na super-sporta. Funguje to, ale je to žaludek navalující. Bych tady z naháče dělal rádoby nějakého tour GT cestáka... To asi nee..

Ochrana rukou -

Klín pod motor -

Nové brašny -

USB zásuvka -

• 1. Rex zůstane doma!

Bylo hrozně težké rozhodovat se, jestli Rexe poslat do světa. Člověk pořád premýšlí, dumá, jit do něčeho jineho? Zkusit něco dalšího, za co bych měnil, proč atd atd... Vadí mi, že jezdím na naháčovi. Pořád dostávám ná

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2023