Kawasaki ZRX 1100 (1999)

Vlastník USELIKS
Vloženo 16.2.2023
Aktualizováno 14.9.2023

Vloženo: 09.05.2023, Uskutečněno: 09.05.2023, Stav tachometru: 103000 km, Zhlédnuto: 39x

Bylo hrozně težké rozhodovat se, jestli Rexe poslat do světa. Člověk pořád premýšlí, dumá, jit do něčeho jineho? Zkusit něco dalšího, za co bych měnil, proč atd atd...

Vadí mi, že jezdím na naháčovi. Pořád dostávám nárazy větru, nemám žádné kapoty, jedno světlo je málo... Bla bla bla..

Víš, že je to ve výsledku všechno nějakým způsobem řešitelný? Akorat se člověku nechce? Pokud víš, že ta motorka zvládne nesmysl a stejně a ty víš, že jsi na ty její hranice a limity nepřišel, tak máš pořád ještě co objevovat a čím víc se seznamuješ, tím víc zjišťuješ, že nejsi vůbec ještě tam, kde bys čekal..

Sezóna 23 pro nás začala již v Březnu, skoro jako každý rok. Je konec Dubna, máme skoro už 1.000km v sedle a teď to teprve všechno začne!

103.000Km na seriovém motoru bez jediného radikálnío zásahu, jdeme na to.

Historie:
V naší rodině od 7/2018, pravidelný servis, kontroly a potřebná péče. O motorku jsme se vždy starali. Je to skvělý tahoun a nesmyslný držák.

4/2023:
Kontrola ventilů.
Nový palivový filtr.
Nový olej a olej. filtr.
Nové svíčky NGK CR9EK
Seřízení a vyčištění karburátorů.
Vyčištění a impregnace K&N filtru.
Nová řetězová sada (přední, zadní rozeta).
Nová brzdová, spojková a chladící kapalina.
Brzdové destičky, masa dost předek, zadek.
Nové pneu Michelin Pilot Power 2CT, předek, zadek.
10.xxx,- Kč

9/2020
Při průjedu zatáčkou podklouznutí předního kola, pád na pravý bok. Zde vše spolk padací rám na motoru + mírně chycený výfuk. Moto zastavilo o stromek v trávě. Prohnuté svody, rozbitý chladič, rozbitá maska.
Servis:
Nové svody.
Nový chladič.
Nové přední světlo - facelift.
Svařený a zastříkaný padací rám.
Kontrola přední vidlice, seřízení, olej, nová gurefa.
7.xxx,- Kč

• 2. Rex dostane UpGrade.

Během těch pár let, co sedlám Rexe mi jako mínusy motorky, která odveze nesmyl, mi vždy spíše než jako jízdní vlastnosti a spolehlivost, tak spíše ovlivňovaly přírodní živly. Jako plnokrevný naháč, který se maximálně sch

Vloženo: 09.05.2023
    Uskutečněno: 09.05.2023