renocar_unor

Suzuki GSF 1200 Bandit (2003)

Vlastník iMAD58
Vloženo 2.2.2023
Aktualizováno 28.8.2023

Suzuki Bandit 1200 GSF, rok výroby 2003. Řadový čtyřvál co mě nemalinko překvapil. :)

Yamaha MT-09: Blbá doba na utracení skoro 170k, tak vyhrál Bandit o kilo levnější. :)

První dojmy - ………… ………… ………… ………… ………… ………… ………… ………… ………… ………… ………… ………… ………… ………… …………

Doplňky na motorce - Laďák Dominátor, řidítka + zrcátka Mstyle, záslepy závitů po origo zrcátkách, gipro, 1.2.2023 nově přešité sedlo od Ládina Kupera, miniblinkry, pancéřové brzdové hadice

Při jízdě domů z nějaký prdele za Hradcem Králové, jsem si na ten čtyřvál celkem hodně rychle zvykl. Od 17let jsem úřadoval jen na V2 od 650-1000. Od japonce po itala. Ach ty vzpomínky na Itala ??(jednou se k němu vrátím)… nu odbočka, pardón. Průběh motoru mě překvapil, jelikož to byl “můj” první 4hrnek na dvou kolech, tak jsem čekal takový to “kopnutí” v 6-7rpm co mají šestilkila a hele…sakra ten bandit táhnul už od 2-3rpm. A to jsem čučel. Přešité sedlo bylo namístě, jelikož po přidání se moje prďka zarazila o ten schůdek ke spolujezdci a já se svými minirukama jsem se jen tak držel řidítek. Byla to pecka ! Trochu mě znervózňuje při každém silném přidání to, jak zmizí dílek z ukazatele béňa v nádrži…. :D

Někde před Prahou přesedla manželka z auta na moto a jeli jsme společně směr Mělník. No hele ta byla ještě víc spoko než já. U V2 to bylo při každém ubrání plynu bouchačka blembákama a chudák se držela jen do 140km/h. (Na DE dálnici samozřejmě) Když jsem se před Mělníkem zeptal, jak se cítí a jak je její prďce. Odpověděla “Super, ta sedačka je strašně pohodlná. Né jak na Tuňákovi. Kolik si se mnou jel teď nejvíc ?” *No hele 180….* “Heh, tak to jsem ani nepocítila.” :D Zasmáli jsme se a jeli do garáže. Po chvilce dívání se na Bandita, jsem si (jo už po té krátké době) uvědomil, že jsem si vybral dobře. 1)dobře se nám na tom jede ve dvou ; 2)starý dobrý kladivo vzduch/olej ; 3)a 1.2 htp prostě :D

Na jaře nás čeká Německo & Polsko a když finance dovolí, tak v létě na kukačku do Alp. :)

ferda.66
ferda.66 napsal 06.02.23 v 14:19 10b.

moc pekny...i origo sedlo,co mam ja je pohodlne,jen se fakt musi ridic vic drzet heftu...a ta spotreba??myslim ze turistika by sla kolem 6.5.litru,ale kdyz chces vyuzivat motor jak je mu nejlip,tak na tu spotrebu ani nekoukas..

Čadil
Čadil napsal 05.02.23 v 17:39 10b.

Mmm
Mmm napsal 04.02.23 v 09:59 10b.

Taky na něj rád vzpomínám spotřeba 7 kolem kila když se tahá tak jede jako střela odspodu potom spotřeba vysoká. Na dvojku jenom plynem se staví na záda. Ať slouží

callowsick
callowsick napsal 02.02.23 v 09:51 10b.

kurva, tady si někdo plní sny mýho mládí!

Hříbek
Hříbek napsal 02.02.23 v 08:18 10b.

Pěknej Bandit hlavně že je spokojenost na obou stranách