renocar_unor

Aktualizováno 31.1.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 22 záznamů

pavel73
pavel73 napsal 04.02.23 v 10:05 10b.

Mam Afriku a kvuli kazde kravine se mi ji nechce startovat, tak si taky pohravam s myslenkou prikoupit neco mensího, kdyz pojedu pro rohliky. V mem hledacku byla i Vespa 300 sei giorni a rikal jsem si jestli to nebude moc slabe... po přecteni recenze tveho Peugeota jsi mi odpovedel

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 03.02.23 v 20:29 10b.

Paráda a dva vedle sebe vypadají prostě úžasně Ať slouží a dělají radost BTW taky jsem k velké motorce pořídil skútra na dojíždění a na nákupy a nemá to chybu, jen už koukám po třístovce

Dzawar
Dzawar napsal 03.02.23 v 15:08 10b.

málý objemy nají svoji krásu , je to pěkně napsaný . Chce to jiný přístup k jízdě a lidem kolem sobe ale opravdu na malém stroji aspoň poznáš kde jedeš a jak si vysoko a máš čas se koukat kolem sebe

stařík62
stařík62 napsal 03.02.23 v 14:22 10b.

Koupit rovnou 2 stroje je pecka. To vidím poprvé. 10 bodů je pak málo, protože "krát dvě to mělo bejt".
A dělat se 200 nebo 300, tak si ho jdu zkusit.

Neeno
Neeno napsal 03.02.23 v 11:33 10b.

? když jsem koukal na skútr, primárně pro ženu,tak v úvahu připadalo právě jen DJANGO od Peugeota nebo VESPA,ale to je úplně jiná cenová kategorie,navíc se platí hlavně za značku, takže DJANGO by byl jasný vítěz, protože vypadá opravdu skvěle. Ale žena se mnou „zatím" jezdit nechce...
Víc takových strojů na cestách,co vykouzlí úsměv na tváři všem

puffybodie
puffybodie napsal 03.02.23 v 11:31 10b.

Super recenze a taky objeveni kouzla maloobjemu (a skutru)

JardaF68
JardaF68 napsal 03.02.23 v 09:28 10b.

Pěkní stroje! Jen se zeptám - tu Elbu jste dali po vlastní ose skúrů? Nebo jste je vezli na plaťáku...?

Kulasec
Kulasec napsal 03.02.23 v 07:39

Moc hezká barevná kombinace!
To je hezké že máte stejné skútry, takové rovnostářské

Teď vážně, akustické potvrzení zapnutých blinkrů není zase taková vzácnost. Na Kymcu celkem běžné.

Zelinář
Zelinář napsal 02.02.23 v 21:59

Ja si nejvíc užil na Majesty 125. Člověk proste zpomalí, bo to proste vic nejede a vnima veci kolem sebe... jede a tamhle je hromada hnoje, tamhle nejaka dcerka věší pradlo, tamhle bezi pes... No prostě vnima a citi. Jdyz se jedu ted projet na GTR1400, tak se vracim hrozne vysilenej, vykoukanej, clovek musi davat hodne pozor jak jede, jak toci heftem, sledovat okoli...atd. Ale na skutru, to je jina, proste pohoda a klid. Ale jen na 125tce! Mel jsem i Xmax400 a ten uz zase jel jak motorka, takze 130-150, voci vyvaleny a klid v trapu. No proste ty čtvrtinky jsou nejlepší na vyčištění hlavy

Vasko969
Vasko969 napsal 02.02.23 v 21:25 10b.

Parádna dvojica skútrov. !!! Veľa šťastných km vo dvojici prajem

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 02.02.23 v 18:43 10b.

Django se mi moc líbí od jeho premiéry někdy v roce 2014 a některé barvy jsou fakt perfektní, tvou zmiňovaná tramvaj cervenobila je určitě jedna z nejlepsich
Sám už dlouho uvažuji o koupi, jen mi je blbý dát 80-100 tisíc za skutr, tak čekám na to až klesnou ojetý, jenže jak se někdy stává u věci co jsou hezky a nejsou zas tak masový, tak v ceně moc klesat nechtějí, tak čekám dal

st11
st11 napsal 02.02.23 v 17:52

Za mě palec nahoru Django mám pátým rokem a Tvá recenze přesně popisuje mé pocity a zkušenosti s tímto skútrem. Jediná věc, kterou mám jinak, je to tankování. S tím cmrndáním do nádrže to mám stejně, ale umístění plnícího hrdla je za mě super. Když mám na zadním sedle bagáž, nemusím jí při tankování sundavat, jako bych to musel dělat třeba u Vespy, která má hrdlo nádrže pod sedadlem a nehrozí, že si benzínem pokecám vnitřek podsedlového prostoru.

xvasek
xvasek napsal 02.02.23 v 16:52 10b.

Duševní očista! To je přesně ono, chybí mi to už celou zimu. (Jenom mám jiný názor na oblékání - na skútr jedině kristusky.)

Pašíci krásní.

Hunyady
Hunyady napsal 31.01.23 v 21:57 10b.

Ahoj, krásné skútry. Já na podzim koupil Forzu 125 a co ji mám, jsem na velké motorce nejel.
Taky máme 2 krysaříky, ale s sebou je na moto nevozíme. Mohl bys mi prosím poslat odkaz na tu psí tašku? Díky.

Milan1963
Milan1963 napsal 31.01.23 v 21:48 10b.

Hezké povídání. Hezké skútry. Taky mám skútra. I motorku. A protože mně skútr začal bavit a tebe taky, dávám ti 10 bodů. Přeju radost za řídítky.

Targus
Targus napsal 31.01.23 v 21:21 10b.

TVL, jsem se NORMÁLNĚ lekl, že sem někdo hodil dvě prasata.
Myslím Čezety - Prasata samozřejmě.

Takže deset za sepsaný supr pokec, to je jasné.
Za motorky nic, protože to nejsou motorky, nýbrž scooter-y.

Abys dlouho nezuřil, přidám trapný pokus o vtip na téma - slovo "přítel" (fakt nic proti tvé kámošce).

Moje žena je ohledně panujících volných vztahů mezi pohlavími poněkud úzkoprsá (i když v reálu si na její "výbavu" nemohu stěžovat ) a její tehdy nová spolupracovnice to věděla, tudíž jí neustále "přitápěla" povídáním o tom, co všechno "její přítel".
Třetího dne to manželka nevydržela a zeptala se nové kolegyně: "A ten tvůj přítel, jak nám o něm pořád povídáš, to je pes, anebo kniha?"

Piki
Piki napsal 31.01.23 v 20:54 7b.

Skútr má něco do sebe a je to legrace

Pupi04
Pupi04 napsal 31.01.23 v 19:54 10b.

Hezké povídání
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Pes69
Pes69 napsal 31.01.23 v 19:37 10b.

Úplně stejně to mám s vespou .. mám tedy tu silnější (278ccm) a rychleji jezdit nemusím .. ale k Tvému djangu: je boží!! Krásný retro design, který je ale originální a nezaměnitelný! A vaše výlety jsou taky super hodně slunečných dnů!

Jaký máš tedy výsledný poměr kilometrů na skutru a na mašině? Třeba za sezonu?

Tomlon
Tomlon napsal 31.01.23 v 16:32 10b.

Ať stále slouží k radosti!

Guga
Guga napsal 31.01.23 v 16:12 10b.

Krásné stroje, a super součinnost s paninkou

TomZul
TomZul napsal 31.01.23 v 14:23 10b.

Krásný stroj a zejména příběh okolo. Minimálně vizuálně je to úplně něco jiného než dnešní obvyklá produkce. Tak ať slouží dál ke spokojenosti majitele.