Honda VTX 1300 (2005)

Vlastník beda8
Vloženo 26.1.2023
Aktualizováno 26.1.2023

Úžasná, těžká, spolehlivá a krásná. má krásný zvuk a je spolehlivá. ještě mě nikde nenechala, ale mám ji jen jeden rok, tak uvidíme.

Motorka koupena od CaC moto Plzeň

První dojmy - respekt a to obrovský. tuto motorku jsem si pořídil na "střední koleno," kdy jsem začínal v 10 letech ni Jawa 05, pak v 15 na Jawa 21 a v 17 na Jawa 350 "kývačka." Pak 40 let klid a nyní Honda VTX 1300 S.

Motorku bych doporučil pro - zkušenému a fyzicky vyspělému, moto váží 320 kg.

Doplňky na motorce - ukazatel rychlosti, zadní kufr, přídavná světla, hodiny, držáky pro spolujezdce.

Tento stroj jsem si vybral, protože variantu S vlastní kolega z práce a po pár společných vyjížďkách, kdy jsem ho sledoval při vyjížďkách na svém skútru Honda 150, mě zaujal. Vzhledem k tomu, že jsem měl 40 let pauzu a toto byla první volba, nemohu hodnotit jiné stroje. Jen pár poznatků za rok provozu. Spotřeba pod 5l/100km, ovladatelnost jen pro silné a co uvádí poznatky ostatních, jsou slabé brzdy a také přední tlumič. Poruchy jsem zatím, díkybohu, nezaznamenal. Cestovat se s ní dá pohodlně, ale byli jsme jen po ČR. Letos plánujeme do ciziny, ale uvidíme.

PSanec
PSanec napsal 27.01.23 v 15:18 10b.

Moc pěknej cestovní japonskej cruiser, příslovečná Hondí spolehlivost jako bonus.Přeji jen super km.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 27.01.23 v 14:36 10b.

hezký kousek do rodiny čopráků .
Přeji jenom spousty spokojených kilometrů. Kolega z bandy jí také vlastní. Chtělo by to hodit kufr do barvy .
Tak užívej a určitě někdy někde na cestách .

kubrt1965
kubrt1965 napsal 27.01.23 v 11:40 10b.

Krásná motorka

Myschan
Myschan napsal 27.01.23 v 10:52 10b.

Ještě bych hodil do barvy zadní kufr. Ale i tak, krásná motorka