Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník BRUTUSSS
Vloženo 25.1.2023
Aktualizováno 25.1.2023

Honda cbf 1000...dnes již taková klasika na kolech a holka , co Tě nikdy nenechá ve štychu

Yamaha FZ1 Fazer: Fz1 měla daleko ostřejší charakter, sportovnější posed a velkou nevýhodou bylo pro mně nemožnost naložit spoustu nesmyslu do kufrů.

První dojmy - Tuhle motorku jsem si před zakoupením pújčil od kamaráda, takže jsem věděl co od ní mám čekat. Je to takový gauč na kolech. Super spolehlivost, umí být krotká i rychlá, , pokud něco poděláš , ničím Tě nevytrestá. Naložit se na to dá opravdu hodně.

Motorku bych doporučil pro - S klidný srdcem můžu doporučit i pro začátečníka., případně někoho, kdo se rád jen tak toulá krajinou. I když je to tisícovka , je to hodná a krotká holka

Doplňky na motorce - Turistické plexi, vyhřívané rukojetě, padáky, komplet set 3 kufru, zadní racing blatník, opěrka pro spolujezdce, zahrádka na kufru

Hledání téhle motorky začlo na popud kamaráda, který měl tu samou. No a jelikož jsme plánovali motodovolenou v Alpach, vznikla po pár půllitrech myšlenka, že by jsme měli jet na stejných motorkách. po dlouhém hledání jsem našel super opečovávaný kousek od prvního majitele , komplet okufrovanou s poctivým servisem a ještě i originálníma igelitama jak od kufrů, tak od motorky a bylo rozhodnuto.
CBF je super spolehlivá motorka, sametový chod motoru, naložit se na to dá úplný nesmysl. Je to klidná holka s dobrou sspotřebou a po zatahání umí i krásně letět. Převodovka je kapitola sama o sobě... At ta kopneš jakoukoli rychlost, ona si to pobere a ničím Tě nepotrestá. Není problám si to na 6ku brumlat městem 50km/hod...není problém tam kopnout dvojku ve 130km/hod. CBF jsem pořídil s nájezdem 11 000km jako 5 letou a po dalších 11 letech ( kdy jsem odjel jednou Slovinsko a pár výletů okolo komína ) jsem ji prodal s nájezdem cca 19 000km.
Než by měla stát nevyužitá v garáži, jsem rád, že dělá radost novému majiteli

tomcruise77
tomcruise77 napsal 25.01.23 v 11:44 10b.

dobrý stroj