cfmoto_800mt

KTM 1290 Super Adventure (2020)

Vlastník Luke6
Vloženo 24.1.2023
Aktualizováno 29.1.2023

Motorka.Velká.Černá.Asi každý ví o čem to je :)

První dojmy - První dojmy byly hlavně zajiždecí ale i tak bylo poznat že to má koule.Moto hned padlo do ruky.

Přesedláno z Ktm 990SM a chtěl jsem něco trochu víc na cestovani tak byla logická volba Ktm 1290 SAS Jízdně je moto čitelná má dobré brzdy (na tu váhu i naložený,super) ovladatelná a má semiaktivní podvozek.V režimu comfort zvládá nerovnosti opravdu skvěle.Ve srovnaní z Ktm 990SM ze ktere mě kolikrát bolely ruce,tohle je žehlicka na české silnice.Motor je značně vychován oproti 990SM ale výkon mu rozhodně nechybí.Nicméně mám na moto najeto 6tis km a neměnil bych.Asi jsem už starej:)

Motorka je super na silnici.Do terénu je zbytečně těžká a na to jsou jiné stroje.
Hltá kilometry doslova:) Na delší výlet po ČR v pohodě

Motorka je fakt dobrá na dovolenou.Do příplatkovych postraních kufrů se toho vejde poměrně hodně(30L+36L) Original tankbag(13-16L)

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 30.01.23 v 15:51 10b.

Je to prostě charismatická chuligánka! Mám na ní zatím 16 tis. a na ničem lepším a všestranějším jsem nikdy nejel. Ať ti dělá stále širokej úsměv tak, jako nám všem, kdo máme tu čest.

abbany
abbany napsal 30.01.23 v 07:32 10b.

každý neví o čem to je ,a Kdo neví, ten pomlouvá... Já vím o čem to je... jen kdyby se mne nejebal podvozek ... a KTM Bratislavakterá to řeší, nikdy víc. Jinak když to funguje, tak lepší volba neexistuje. Báwo se nelepí

NXram
NXram napsal 27.01.23 v 11:58 10b.

Kdo jednou zkusí, už nikdy nechce jinak Já si nemyslím, že jsi starý, ale prostě fajnšmekr, jako já jezdil sem už na ledasčem a na SA1290 nedám sopustit a snad poprvé nemám žádné zaječí úmysly a choutky na jiné moto. Už 1090 mě nadchla a 1290 to dodělala... Tahle divoška ti dá svým podvozkem a motorem několik kategoríí motrek v jednom a zůstává jenom úsměv od ucha k uchu
Užívej ji ve zdraví

Brukev
Brukev napsal 24.01.23 v 22:34 10b.

No co dodat … 10 bodu