KTM Duke 690 (2014)

Vlastník Radasvab
Vloženo 23.1.2023
Aktualizováno 23.1.2023

Wheelie machine s Neskutečným zátahem.

Yamaha MT-07: Chtěl jdem 1válec a něco co je podobného supermotu
Husqvarna Svartpilen 401: Slabší motor

První dojmy - První dojem bylo něco neskutečnýho, po tom co jsem na motorku sedl, protože na motorce sedíte jak král s pěkným vzpřímeným posezem a rozsáhlýma rukama. Po otočení plynu jsem se málem neudržel na motorce protože ten zátah brutální. Jediný z čeho jsem byl trochu nesvůj, bylo že na motorce musíte kvality radit dúrazně a přesně jinak vám tam dost běžné budou padat falešný neutraly.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí motorku na kratší projížďky do zatáček

Doplňky na motorce - Decat výfukový svod, blástry,

Motorku jsem si koupil, protože jsem chtěl supermoto, jenže ostrý jsou náročný na údržbu a ktm smc 690 je cenově trochu někde jinde a navíc jsem a motardy jsou vysoký. Takže jsem chtěl něco co je tomu aspoň trochu podobný a to se my splnilo. Na dukovi máte motrdovi posez a spolu s velkým 1 válcem se i chová jak motard.
Na motorce jsem zatím najel necelých 8000 km (v době psaní recenze) a pokud chcete něco na kratší projížďky plný zatáček, nic lepšího nenajdete. Je ti nejlepší motorka s poměrem váha výkon. Menší minus jsou vibrace které jsou od 4 000 otáček, kde motor začíná fungovat, ale tyto vybrané nejsou nic nezvladnutelnýho.
Menší minus dávám převodovce, kde musíte řadit přesně jinak vám padají falešný neutrály, ale po 2 měsících ježdění na motorce mi už nikdy nepadl.

NXram
NXram napsal 26.01.23 v 11:16 10b.

skvělá motorka na blbnutí, teď jsem řešil, že bych něco tajového nutně potřeboval k SA 1290 do garáže ... Přesně jsem koukal po 690 SM, SM-R atd, ale na 1tkm ročně mě to přišlo jako drahá sranda, možná že Duke byla lepší volba jak sám píšeš
Užívej ve zdraví

Matess727x
Matess727x napsal 26.01.23 v 11:10

Kde si koupil ten "Decat výfukový svod"? Díky za info.

Matess727x
Matess727x napsal 25.01.23 v 23:02 10b.

Lehoučkej sakra výkonnej jednobuch. Tahle hračka dokáže potěšit i ostřílenýho motorkáře.

slegy
slegy napsal 24.01.23 v 07:48 9b.

když píšeš whelelie mašina tak na to pozor...měl jsem na dílně jednu, která měla po dlouhém a opakovaném ježdění po zadním vydřené spodní oko ojnice o 2mm. pokud chceš jezdit po zadním tak by jsi měl přeplnit aspoň olejovou náplň ať to má co cucat až jí postavíš na zadek