Suzuki DR 800 Big (1991)

Vlastník BigHakyč
Vloženo 20.1.2023
Aktualizováno 20.1.2023

Big bike pro BigHakyče, krásná červená, velká a jednoduchá na servis.

První dojmy - Velké kultovní cestovní enduro pro velké chlapy. Je to srdcovka, která mě neskutečně baví.

Motorku bych doporučil pro - Vysokým jezdcům, kteří mají srdce pro kultovní mašiny.

Doplňky na motorce - Na moto mám vyhřívané rukojeti, padáky, brašny, větší Plexi jinak vše originál.

Stroj vybrán protože je to velké cestovní enduro, koupeno v roce 2009, od kamaráda. V současné době babička, 31 let. S moto mám najeto cca. 22000 km, veškerý servis a opravy si provádím sám i výměny součástek. Naposledy instalovány držáky na kufry zn.Bighusky, ale používám na nich motobrasny 2 x 42 litrů+ topcase. Spotřeba paliva 6 litrů, bez poruchy. V současné době mám moto baterii Exide z roku 2014 (9 let) a stále drží. S moto jezdím hlavně silnice a něco málo po polních cestách.

NXram
NXram napsal 27.01.23 v 12:02 10b.

krásná, vzpomínám jak jsem ji poprvé viděl na živo před více jak 20 lety na srazu a byl úplně paf z toho jednobuchu a týpek si tam sundal koncovku a výfuk mu končil před zadním kolem, to byl nářez.
Tohle už dneska nikdo nevyrobí, měl jsem i choutky pořídit do garáže, ale už takhke ji mám plnou
Užívej ji ve zdraví

tomcruise77
tomcruise77 napsal 27.01.23 v 06:50 10b.

je parádní

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 21.01.23 v 08:59 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 21.01.23 v 00:41 10b.

Krasavec ,tak ať ti stále dělá jen radost jako nám ostatním co ho mají

Kali88
Kali88 napsal 20.01.23 v 21:48 10b.

Parádní kousek, potěší, že jsou tu stále ti co nezavrhují tyhle starý klasiky