Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník slegy
Vloženo 16.1.2023
Aktualizováno 17.1.2023

Nádherná mašina, po které jsem toužil už od jejího uvedení na trh. Trikolóra se zlatými koly tak jak má Africa být

Motorka koupena od Honda Arnold Sayda - Chování mají vždy v pohodě, sleva nebyla skoro žádná (50euro)

Yamaha XT1200Z Super Tenere: důvod neuveden
Honda CRF1000L Africa Twin: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi sedí nádherně...skoro nic jsem na ní ještě nenajel takže si tu nebudu nic vymýšlet. Zarazilo mě jak je motorka vysoká i na to, že mám 193cm, tak mám co dělat abych na ní nalezl...zřejmě otázka cviku. Pro mně zcela nový druh moto (cest. enduro) takže až bude počasí tak začne seznamování...už se na to s přítelkyní Ájou moc těšíme.

Motorku bych doporučil pro - určitě endurákům a cestovatelům a spíše vyšším jezdcům i když jsem viděl testovacího jezdce, který měřil 173cm a jel na pohodu

Doplňky na motorce - vyhřívané gripy, snížené sedlo (namontoval jsem zpátky originální), nižší plexi Touratech, boční kufry Bagtecs Namib včetně lešení

Tuto motku jsem si vysnil už dříve když byla uvedena na trh a ještě to ani nebyla verze Adventure sports...moc se mi líbila v provedení trikolóry se zlatými koly (bílo-modro-červená), ale víte jak to je ceny těchto mašin zrovna raketově neklesají a sehnat neponičený kus za dobré peníze je taky kumšt...tak nezbývalo než čekat až...budou peníze a taky až bude vhodný kandidát na koupi...U Arnolda v Saydě jsem kdysi kupoval CBR954RR a když se zde objevila tato zánovní Africa nebylo co řešit nehledě na to, že to mám kousek od baráku (cca 40km).

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.02.23 v 01:24 10b.

super

Fratr
Fratr napsal 31.01.23 v 10:14 10b.

Vypadá moc hezky, tak ať taky dobře slouží