Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2021)

Vlastník KMY
Vloženo 16.1.2023
Aktualizováno 16.1.2023

Tak konečně opravdu velká motorka. Po předchozích strojích to konečně jede a nepřipadám si na tom jak na odrážedle :)

Motorka koupena od FIRMA:Velsbike (Jinačovice)

Triumph Tiger 1200 Rally: důvod neuveden
Kawasaki Versys 1000: důvod neuveden

První dojmy - První dojem je, že je to opravdu velká a vysoká motorka (prostě koza). S mojí výškou 190cm jsem chtěl motorku, na kterou se pohodlně poskládám. Oproti předchozímu stroji je i cestování ve dvou na úplně jiné úrovni, tuhost, výkon, ovladatelnost, atd.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka, který má sílu, nějaké zkušenosti a potřebnou výšku.

Doplňky na motorce - Kufry GIVI trekker a nějaké fíčury za ALI :)

Po první sezóně na mě motorka udělala jenom pozitivní dojem. Nechci se v textech stále opakovat, ale je to úplně jiná úroveň jak předchozí stroj. Nemohu říct, že V Strom by byl špatný, byl jsem spokojen, ale ATAS je trošku někde jinde, ale to se dalo čekat, cenový rozdíl musí být znát. Tak už nevím co bych psal, ale stránka vyžaduje minimálně 5 řádků, tak už jen honím písmenka a lavíruji se splnění tohoto požadavku :). Snad je to už moje poslední motorka, tak doufám, že bude sloužit

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.02.23 v 01:24 10b.

super

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 18.01.23 v 20:30 10b.

taky jí mam jistojistě jako poslední

ale známe to .. chceš-li rozesmát pánaboha .. řekni mu o svých plánech

Zelinář
Zelinář napsal 16.01.23 v 17:19 10b.

Pěkná, jasná desítka . Jinak já si myslel, že je to moje poslední motorka už 17krat