Harley Davidson VRSCA V-Rod custom (2008)

Vlastník mira.pav
Vloženo 11.1.2023
Aktualizováno 11.1.2023

Splnil jsem si sen, na který jsem dlouho čekal a předčil mé očekávání.

Motorka koupena od BMS-Custom-Garage - Můj kamarád od kterého už mám svou druhou mortorku

První dojmy - Na motorku jsem čekal skoro rok. Z první jízdy jsem mněl celkem respekt, protože jsem věděl co dokáže a jaká to je bestie. Skutečnost předčila mé očekávání a jsem nesmírně rád, jak to vše dopadlo

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo je už trošku vyježděný

Doplňky na motorce - vzduchový podvozek, akrapoviče

Od malička se mi moc harlee libily a když už mi roky přibývají, tak je třeba si plnit sny. Vždycky se mi páčil Night Rod, asi tím motorem porsche a designem mně uhranul. Když se naskytla možnost si nechat postavit motorku na zakázku, tak proč toho nevyužít. Nechal jsem si dovezt mašinu z USA a pak už jen vymyslet, co by se vše dalo nechat udělat. Nejprve se objednal celej kit, nechat rozdělat celou mašinu do šroubku a postavit ji od základu znova podle mých představ. Myslím si , že to dopadlo více než na jedničku a s kamarádovým přístupem se vše povedlo a myslím, že je to dělo. Nejříve se celá mašina odstrojila a nechal se změřit rám a mohlo se začít. Konečne přišel kit a mohlo se uvažovat do jaké barvy to dáme - vybral jsem si matnou lesklou zelenou, aby to celé bylo s vojenským nádechem. Hodně dílů se vezlo do čech na Hydrografiku a vysledek byl neskutečný, samozdřejmě se to muselo ještě nechat zalakovat ale výsledek byl dělo. sehnal se vzduchový podvozek za rozumné peníze, tak jsme ho přidali, aspoň vzheledem k mé výšce si to můžu cele zvednout a v zimě, kdž dávám mašiny na zvedák - je to paráda. Kola jsme nechali tak, to si můžeme pohrát jak bude čas. Poslední věci se dořešili jako výfuk, zadní držák na značku a přední světlo, které jsme na poslední chvíli změnili a zůstalo orig jen se dalo do barvy, na fotce ještě není, no a pomalu se mohlo skládat. Už jsem na ní pár km projel a ten pocit je prostě wow. Opravdu zátah jako kráva, samozdřejmě že na můj vkus trochu tvrdá, ale gelové sedlo to trošku zachraňuje.

Harley_24
Harley_24 napsal 03.04.24 v 16:49 10b.

Marccello
Marccello napsal 19.01.23 v 19:24 10b.

Ta vzadu nic moc ale toto je jiny kafé bejku ta se k tobě hodí,... už skoro jak introš ale máš ode mě deset

kain80
kain80 napsal 12.01.23 v 17:58 10b.

mrkvojed
mrkvojed napsal 12.01.23 v 08:15 10b.

no, tomu se říká pořádná mašina tak až slouží

Myschan
Myschan napsal 12.01.23 v 08:04 10b.

Luxus