Kawasaki ZR 7 (2004)

Vlastník sladour21
Vloženo 10.1.2023
Aktualizováno 10.1.2023

Klasika pro klasika, karbece, vzduchem chlazenej žebrovanej motor, nic zbytečnýho. Vzpomínka na Jawu 350 z mých hovězích let. Jen ta šestka chybí, rok jezdím a furt ju tam hledám

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Honda VTR 1000F Firestorm: Asi mě víc lákala klasika

První dojmy - Tahle Kawa je jeden z posledních mohykánů bez vstřikování, ABS, elektroniky co po zapnutí zapalování zní jak starej počítač. A to jsem chtěl. Oproti Banditu má nižší výkon, ale ten objem je znát. Spíš se trochu divím proč ve své době šel Banďour tak na dračku a Zetero ne. Tím nechci urazit majitele Banditů. Za mě maximální spokojenost. Ve svým věku už jezdím spíš cestovně a dál za nějakým zajímavým cílem a na to je tenhle stroj ideální.

Motorku bych doporučil pro - Klidně začátečníkům. Lidem co nechcou za mašinu zruinovat rodinné rozpočet

Doplňky na motorce - Plexištít Vicma, padáky, plotna na kufr.

Dávám jí sem až teď, už ju mám přes rok a už i vedle ní stojí druhá, takže můžu popsat zkušenosti: Je to stroj na pohodu, podvozek kterej je samozřejmě vcajku (někdo je schopnej nadávat když má vychcaný šavle a tlumič před smrtí) je fakt laděnej na klidnější jízdu, ale zase zvládne i zátěž spolujezdce a nějakej ten náklad. Klidně bych s ní jel na několikadenní trip. Co mě na ní nejvíc překvapuje je jednoduchá údržba. Hlavně není co pořádně dělat, krom oleje, svíček, občas něco promazat a preventivního servisu šavlí jen dokupuju doplňky.
Klidně by mohla sloužit i míň zkušeným bajkerům, ze sedla dosáhne na zem snad i trpaslík, jen ta hmota je cítit a při pocukávání nebo otáčení to chce zabrat.
Můžu vřele doporučit každýmu kdo chce prostě motorku. Dá se koupit za pár švestek, zvládne delší cesty s báglama ale i polňačku k nejbližšímu lesíku s mladou když na tebe vleze jaro.

MadMax1980
MadMax1980 napsal 01.02.23 v 22:12 10b.

Mám ji od podzimu minulého roku, je to povedená mašinka S popisem souhlasím

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 01.02.23 v 07:47 10b.

Hodně nedoceněná motorka. On se Bandit 600 prodával i líp, bez inazuma 750. Holt reklama. Ať slouží.