Kawasaki KLE 500 (1994)

Vlastník pavelbaze
Vloženo 8.1.2023
Aktualizováno 8.1.2023

Po létech absence na dvou kolech jsem chtěl pořídit něco pro courání okolo komína , hlavně silnice nižších tříd a občas nějaká polní cesta. Dlouho jsem vybíral, ale nakonec si vybral, podle mého názoru dobře.

Motorka koupena od soukromá osoba - solidní, ochotný, koupě proběhla bez problému

První dojmy - V mládí ježděno, jako většina, Jaweta, Pionýr, později Jawa 354, Jawa 353. Takže zkušenosti byly, ale přeci jen od nich uběhlo 30 let. Po koupi Kawasaki KLE 500 byly první dojmy trošku smíšené, motorka mě připadala těžká, vysoké těžiště, špatně ovladatelná, ale tohle vše vymizelo po prvních desítkách kilometrů a těm, kteří tuto motorku v recenzích označovali jako lehkou, obratnou, dobře manevrovatelnou, jsem musel dát za pravdu.

Motorku bych doporučil pro - všem, kteří mají rádi okresní silnice a šotolinu

Doplňky na motorce - prošité sedlo,padací rámy, vyšší turistické plexi, hlavní stojan, horní a boční kufry

Od koupě , v září 2022 najeto pouze pár stovek kilometrů. A vzhledem k tomu, že je to po 30 létech první motorka, velká, 4T, nemám s čím porovnat. Pro mě dostatek výkonu, vzhledem k tomu, že určitě nejezdím na maximální hraně možností stroje tak i dostatečné brzdy. Ke spotřebě se prozatím neumím vyjářit, na to mám najeto málo kilometrů.

-Jandys-
-Jandys- napsal 09.01.23 v 00:00 10b.

Užívej a poznávej krásy a výhody enduro ježdění

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 08.01.23 v 21:51 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 08.01.23 v 19:18 10b.

Dobrý stroj

pali3x
pali3x napsal 08.01.23 v 17:19 10b.

Tiež som po nej pokukoval... ale tie, ktoré som videl mi prišli také nejaké veľmi zanedbané a pokazili mi dojem z KLE. Nakoniec som kúpil BMW Dakar - na konci sezóny, takže spolu mame najazdené cca 20 km
Tak prajem hlavne všetky bezpečné kilometre a veľa radosti a odddychu s motorkou