Ducati XDiavel custom (2016)

Vlastník Quadriceraptor
Vloženo 3.1.2023
Aktualizováno 4.3.2023

začátek rozebírání

Vloženo: 03.01.2023, Uskutečněno: 03.01.2023, Stav tachometru: 44000 km, Zhlédnuto: 52x

Času už moc není, sezóna za rohem a je třeba to rozebrat, očistit dokonale, našroubovat poztrácené šroubky, promazat, poléčit, poservisovat a nachystat do TOP stavu jakoby to vyjelo ze showroomu a dát do toho zase něco ze sebe, co se vzhledu týče.
Takže Lets GOOOO

začal jsem rozebráním kapot a nádrže, abych se dostal k filtru, vyměnil výfuk za homologovaný zard a tenhle mexx poslal zpět původnímu majiteli, který si ho dá na novější model.

Dobít baterku, sundat kola, brzdiče vyčistit, chladič vyčistit, pár dílů přelakovat na matnou černou, Vadí mi tam moc té šedé, kdyby nebyla moc jebačka sundat kyvku nechal bych nalakovat i tu šedou kyvku
brýle sem chtěl taky lakovat, ale nechám ať tam pak moc nesvítí ta kyvka šedá
udělám olej ve vidlích
Vyměnit olej za motul 300V 15W50
Nové pryže ( pneumatiky )
No a uvidíme co všechno se bude ještě dál odvíjet a ukazovat.
Snad vše postupně budu přidávat sem, ať je vidět co z toho vykouzlíme.

• pokračování přípravy xdiavel

Zdarec borci, opět se hlásím s menším pokračování na musclebiku. Nechal jsem přelepit kryty řemenů, a polepit jeden kousek na zadním kole, lehce poleštit lak a udělal ještě takový detail nálepky s inspirací od verze B

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.02.2023
    Uskutečněno: 07.02.2023
  • Pokračování projektu xDiavel

Tak sem se opět konečně dostal k tomu sem doplnit vše, co jsem udělal. Takže držák výfuku uříznutý z hliníkového Lka vytvarovaný obroušený nalakovaný a vše drží dokonce na lepší pozici než má být originál výfuk, který

Vloženo: 31.01.2023
    Uskutečněno: 31.01.2023
  • skládání a dokončování

Týden se s týdnem sešel a moje ranní šichty před prací od 5:30 až 7:30 pokračovaly v garáži a pomalu už to vypadá, že se blížím do zdárného konce. Přezuto, vyváženo, vyleštěno, nasazeno Letmak vyčištěn s nábojem Svo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.01.2023