Kawasaki VN 800 custom (1997)

Vlastník bandit12
Vloženo 17.12.2022
Aktualizováno 17.12.2022

Lehká, nízká, 21'' kolo vpředu. Klasický chopper.

První dojmy - Věděl jsem přesně do čeho jdu a že ji hned ''rozřežu". . .

Motorku bych doporučil pro - Všem co chtěj choppera a nevadí jim vodou chlazenej motor.

Doplňky na motorce - Veškeré doplňky jsou odstraněny. I ty z výroby :)

Stroj jsem vybral z několika důvodů : rám vypadá jak hardtail, V motor, 1 karbec, snadné úpravy (zadní část na čtyřech šroubech), cena. Je to klasickej čopr.

Jízda je pohodová, ale dokáže jet hodně svižně. Motor má rád otáčky (55 koní při 7000ot.) a díky váze, která je ještě oproti stavu po pořízení o dobrých 30kg menší, drží krok s mnohem objemnějšímy stroji. Ovladatelnost výborná. Brzdy a podvozek vyhovující, jen brzo chytá stojánek a brzdový pedál se stupačkou v zatáčkách o zem.Po koupi vyčištěna od asi dvacetileté špíny a proveden základní servis.
Úpravy - nádrž, řidítka, blatník,sedlo,výfuky, lakování, leštění, atd...
Je to jednoduchý a nenáročný stroj.

kuklic
kuklic napsal 24.12.22 v 16:23 10b.

Tak to klobouk dolu. Paráda. Není lak inspirovaný HD ve filmu Ve stínu gangu?

PesiRR
PesiRR napsal 24.12.22 v 09:13 10b.

Nádherná stavba. 10b. Mohl by ses podělit o zkušenosti s lakováním tou hrubozrnou metalízou? Kde jsi koupil atd.? Čeká mě lakování na Nortonu commando - v 71 roku měl podobná barevná provedení. Díky moc.

callowsick
callowsick napsal 24.12.22 v 08:36 10b.

Dobrej old school

Nalimek
Nalimek napsal 22.12.22 v 17:22 10b.

Pádecký
Pádecký napsal 20.12.22 v 13:02 10b.

Mašina je nádherná. Zajímalo by mě jak to bude s technickou. U nás je to fakt pakárna. Už jste byl? Četl jsem o úpravách článek a třeba SPZ na boku je nepřípustná jelikož není vidět ze všech předepsaných úhlů. řešil jste to? ...Mě by to zajímalo. Taky bych si chtěl něco upravit.