Ducati Monster 600 (1998)

Vlastník TheMoses
Vloženo 11.12.2022
Aktualizováno 1.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

Homolka79
Homolka79 napsal 15.06.23 v 10:54 10b.

Zdravím a držím palce, Monster je u mě taky v hledáčku, konkrétně 620 nebo 900. Ale až na příští sezonu. Jsou nádherné

elvis78
elvis78 napsal 31.05.23 v 13:38 10b.

tak už vím kam letěly ty pěníze. Ale držím palce Nevidím v tom nic špatnýho, když člověk žije tím, co dělá a je při tom šťastný a baví ho to

s4r
s4r napsal 17.04.23 v 21:34 9b.

Držím palce, ať brzy funguje na jedničku. Je super, že jsi ho nejspíše zachránil… Chápu i, že máš rád karburátory, jenže M600 ve srovnání s M620 nedopadne nikdy dobře. Fakt… Dohodil jsem kdysi kamarádovi M600 v TOP stavu s vrchem vedenými výfuky, svody, karburátorovým kitem, upraveným airboxem, no když to zkrátím - M600 v totálně plný náloži…
Leč, bohužel, motoricky je běžná M620 oproti M600 totálně někde jinde. Točí skoro 10 000 a dá se s ní pelášit tak, že by spousta lidí nechápala.

No a za ten peníz, který už v tomto stroji máš, bys už měl v pohodě rozumnou M620 v origo stavu…

Klobouk dolů za odvahu…!

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 17.04.23 v 12:13 10b.

Pro někoho neštěstí, pro tebe výzva.

IronDave
IronDave napsal 16.12.22 v 19:13 10b.

Abych byl upřímnej, tak z těch tří fotek a z toho, co píšeš, je jasné, že je motorka v opravdu žalostném stavu a předchozí majitelé se s tím moc nemazali. Každopádně ti přeju ať se nepokazí nic zásadního a především abys měl na ni čas a banány. Jako psychickou podporu ti dávám deset bodů a pokud budeš potřebovat s něčím poradit, můžeš se mi ozvat, protože jsem vlastnil i DM 600 a tady ty starší Ducny jsou moje srdcovka a koníček.

Dzedaj.
Dzedaj. napsal 15.12.22 v 16:58 9b.

Fakt mě těší , že jsou stejní blázni jako já a kupují podobné věci. Já teď mám bouranou Ducati 748, ale s motorem 996 a tak nějak mi ji bylo líto. Každopádně palec nahoru ?

maxihnus
maxihnus napsal 15.12.22 v 13:33 10b.

- Odvaha ti nechybí 15/10
- Ke značce a typu stroje 9/10 (ten bod jen proto, ze bych raději šel do 620ie)
- Kdo nejezdil Monstra netuší co umí emoce
Jezdil jsem ledasco. Od fichtlu ,kyvacek, panelek, supersporty, enduro, cestaky (ne zemědělce choppery), až mi doma skončilo R1150GS. Žena je na jednu stopu taky zatížena, takže přišel domu na jaře Monster 620ie. Ja na něm přijel od kupce po ose a hned jsem pochopíl o čem ten Ital je. Emoce jsou po tech letech zpět. To proste chceš. Takže ať ti Monstrik děla samou radost!!!

PS: Negativa - chci Monstra 1200S, do te doby budu krást Monstera ženě

JíraFZS
JíraFZS napsal 15.12.22 v 12:51 5b.

Nejlepší zkušenost je těžce získaná zkušenost. A ty jsi právě na začátku. Ale tvoje rozhodnutí. Ať ti přinese radost.

redmanXXL
redmanXXL napsal 15.12.22 v 10:47 10b.

Mnooo... za mě za odvahu 12/10. Koupil sis pěknou kasičku. Práce jak na kostele...ALE JE TU DUCATI. Takže je vlastně všechno O.K. . Za mě bych asi trošku přitlačil, a koupil 620ie se vstřikováním, tady ty karbce, pokud to neumíš, tě zabijou. Ale to asi všechno víš, takže vybal nářadí a do jara jí dej do kupy. Práce je na ní dost. Na otáčkoměr se vyser, nikdy ti nebude pořádně chodit a ani neni potřeba, tady se řadí podle ucha. Původní vejfuky se dají za 4ku, původní palubka taky. Za mě tedy tomu, kdo z Monsříka sundal dva vejfuky a dal tam jeden dobastlenej by měli sekat ruce ... DRŽIM PALCE

ramesse
ramesse napsal 15.12.22 v 09:43 8b.

Za odvahu 7/10
Za výběr motorky 11/10
Když motorka, tak jedině Monster
Snad je napadení kutilem jen povrchové a uvnitř tě nebudou čekat bubáci a ačkoliv už jen výměna náplní, řetězové sady, řemene, seřízení ventilů, repas tlumičů (nutnost!), bude něco stát, rozhodně to udělej.
Ať ti to jezdí

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 14.12.22 v 19:34 9b.

Je to tvoje motorka, tak ti může být jedno kdo si co myslí a jestli si nabehnes tak si zase nabehnes jenom ty.

Já osobně jsem nikdy neměl odvahu koupit si Italku ani v dobrém stavu

Jinak er5 je malá motorka, myslím velikosti, není úplně srovnatelná s monsterem, nicméně je to typická motorka do autoškoly a pro začátečníky

bastard69
bastard69 napsal 14.12.22 v 17:45 10b.

Dobre si spravil , motorka sa kupuje kvôli emóciám.

Snekofon
Snekofon napsal 14.12.22 v 14:59 10b.

Monster je nádherný kus designu - ty emoce, které člověka ženou do jeho sedla, i když je to stará mrcha chápu. Je pravda, že kdyby ses zeptal před koupí, tak bych asi za sebe tento konkrétní kus nedoporučoval ... a osobně bych raději šel do Raptora 650 - velmi podobný design - na bazosi je za podobné prachy v zdá se mnohem lepším stavu a i ten motor v Raptoru je nesmrtelný + možná leoší na servis... a do Monstra bych případně šel až bych se rozjezdil na Raptoru a pak šel rovnou do S2R 1000 ale to jsou všechno zbytečné kecy, protože nás chlapy v určitých situacích víc ovládá chtíč než rozum - a možná je to tak někdy lepší. Takže užívej, at to nestojí moc peněz a zážitky at stojí za to! Stejně asi jako ostatní kolegové dávám 10b tobě, ne stroji ...

Pádecký
Pádecký napsal 14.12.22 v 12:50 10b.

ER5 je jako meruňkový jogurt, neurazí ale ani nenadchne to pravil můj švagr. a pořídil si SVčko. Navíc by ti brzy chyběl výkon. Jestli sis nechal nějaký peníze z rozpočtu na opravy, tak není co řešit. Monster je dobrá volba...držím palce ať se neobjeví něco zásadního.

33.petr
33.petr napsal 14.12.22 v 11:01 10b.

Dobře ti rozumím,jsem taky takový magor,tak hodně štěstí a dobré nervy...

metal82
metal82 napsal 14.12.22 v 09:56

Ahoj, ja ti rozumim. Motorky nejsou o rozumu, ale o pocitech. Ale co se tyce tech zavad, tak bych hlavne nechal udelat poradne desmoservis s vymenou pulkrouzku na ventilech, at neni maler. Hodne zdaru

bubaris
bubaris napsal 14.12.22 v 09:38 10b.

Koupil jsi svuj vysneny stroj, uz to je dobry zacatek.
Jestli to bude ve finale vyhra nebo zaplacena zkusenost, to ukaze cas.
Kazdopadne budu velice rad sledovat, jak postupujes.
Drzim palce, za vyber stroje,odvahu s tim spojenou, optimismus a pevne nervy davam 10 bodiku

Guzo
Guzo napsal 13.12.22 v 14:29 10b.

Ja mám takého známeho. On nekúpi uloženku za 3K,ale radšej črep za 2K.A nebolo to raz. Potom tam ,samozrejme,stále rieši nejaké závady,zháňa diely,vozí to po servisoch a vráža do toho zbytočné náklady. A fakt ho to nebaví,lebo to nemôže baviť nikoho.Keď mu to poviem,dá mi za pravdu. Prečo ma ale neposlúchol pred kúpou?
Dávam Ti 10 bodov zo súcitu.
Úprimnú sústrasť!

Hooorus
Hooorus napsal 12.12.22 v 14:01

Definitivne body za odvahu

berry78
berry78 napsal 12.12.22 v 09:15 5b.

Kámo .. tohle muselo mít opravdu atraktivní cenovku .. Jinak fakt nevidím důvod jezdit pro něco takového přes půl republiky .. V inzerci vídám monsterů hromadu a ve výrazně lepším a originálním stavu .. nezlob se ale tenhle mi přijde takovej .. zanedbanej ušmidlanej a dle popisu napadenej nějakým kutilem . Příště nákup s někým radši konzultuj ... někdy se připlatí dát 10 000 navíc a mít top stav .. než pak postupně dát 25 000 do stroje kterej při nákupu zdánlivě vypadal že bude levnější . V každém případě držím palce .. máš před sebou kus práce .

hansdorf
hansdorf napsal 12.12.22 v 07:46 10b.

Střelče zdravím, ty pocity znám. Takhle jsem si pořídil BMW R 80 , r.v. 1978 , do které jsem se zamiloval už v roce 1978. Je to jak s ženskou, jak ti stříkne do ksichtu ty správný feromony, jde rozum stranou.
Ať ti to vyjde podle tvých představ a pak nám se napiš , jak to dopadlo.

Kali88
Kali88 napsal 11.12.22 v 22:18 10b.

Pěknej stroj. Dát tohle do kupy dá práci, ale jistě pak budeš mít větší radost jak při pořízení. Já na tom byl podobně a tu svoji si už pomalu koupil dvakrát, ale ten pocit je k nezaplacení. Hodně štěstí a úspěchů při opětovném znovuzrození. Dám desítku i když na Ducatky nejsem a jeden koutouč vpředu by mě strašně sral

Jofré
Jofré napsal 11.12.22 v 21:35 5b.

No ty prkotiny, co popisuješ k výměně nebo opravě budou nejspíš jen špičkou ledovce. Daleko důležitější je mít motorku po technické stránce OK (motor, podvozek, brzdy,,---). Vzhledem k tomu zanedbanému stavu bych to očekával ve větším objemu. Tak držím palce a dej ji do kupy, ať je to bezpečný.